דנילוביץ ממשיך להצעיר את רשימתו: מנכ''ל עמותת ''ארץעיר'' מצטרף ל''דרך חדשה''

אורי כרמל יזם ומוביל חברתי וקהילתי מצטרף לרשימה בראשות רוביק דנילוביץ': ''ניסיונו הרב יסייע לקדם את באר שבע להישגים חדשים בתחום קהילות ויזמות קהילתית—חברתית''
send whatsapp messsage send FB messsage
דנילוביץ ממשיך להצעיר את רשימתו: מנכ''ל עמותת ''ארץעיר'' מצטרף ל''דרך חדשה'' אורי כרמל (צילום: יח''צ)

חיזוק משמעותי נוסף לרשימת דרך חדשה בראשות רוביק דנילוביץ' עם הצטרפות אורי כרמל. אורי כרמל, בן 44, אב ל-3, עלה לישראל מארגנטינה בשנת 1988. תושב באר שבע מזה 20 שנים. ממייסדי וחבר קהילת קמה- קהילה שיתופית בבאר שבע. בעל תואר שני בעבודה סוציאלית קהילתית ומרצה במח' לעבודה סוציאלית באונ' בן גוריון.

כרמל שימש בעבר כשליח עלייה וכשליח מרכזי של תנועת הבונים דרור בברזיל וכן שימש למעלה מעשור בתפקידי ניהול בארגון בינ"ה- התנועה ליהדות חברתית, במסגרתה ניהל מערך נרחב של תכניות שנת שירות, מכינות קדם צבאיות, גרעיני נח"ל ותכניות העצמה קהילתית בשכונות מוחלשות בפריסה ארצית. 

כיום משמש כמנכ"ל עמותת "ארץעיר" העוסקת בפיתוח קהילתי-אורבני וביזמות חברתית בערים בפריפריה הגיאו-חברתית ברחבי ישראל ובכלל זה בפרוייקטים קהילתיים רבים בעיר באר שבע -ביניהם ליווי של קהילות עירוניות כמו קהילת "בארות" וקהילת "הרשת", הפעלת "מרכז לאודר לתעסוקה" ( יחד עם JNF USA),  הקמה וניהול של רשת פעוטונים הפועלים במודל קואופרטיבי, ליווי יזמים חברתיים בהם "סנאפ"-המרכז החברתי לצילום, "חוות רימון" ואחרים.

רוביק דנילוביץ': "באר שבע היא עיר של אנשים וקהילות. הניסיון החברתי והקהילתי העשיר של אורי, בין היתר ביצירה וצמיחה של קהילות מגוונת הולך יד אחת עם הדרך שלנו להצמיח ולחזק קהילות שונות ומגוונות בעיר באר שבע. אני שמח מאוד שאורי מצטרף לנבחרת המתחדשת שלנו למועצת העיר ומאמין שביחד נוביל את באר שבע להישגים חדשים גם בתחום הקהילה והיזמות הקהילתית-חברתית."

אורי כרמל: "באר שבע מגלמת את תמצית הישראליות בהטרוגניות שלה, בקהילותיה המגוונות ובקיבוץ הגלויות המופלא שבה. צריך להמשיך ולטפח את הקהילות שמספרות את הסיפור הבאר שבעי והישראלי כולו. אני שמח להצטרף לרשימה שתוביל זאת. רשימה שבה כל תושב יוכל למצוא את מקומו."