פורש מסיעתו של דנילוביץ': יוסי דדוש הודיע על כוונתו לעזוב את מועצת העיר

דדוש הוא ותיק חברי מועצת העיר באר שבע ומכהן בה מזה 25 שנה: ''זכיתי לעבוד לצד ראש העיר וחברי הרשימה וביחד הצלחנו להביא את העיר לשיאים חדשים''
send whatsapp messsage send FB messsage
יוסי דדוש (צילום עצמי)

חבר המועצה יוסי דדוש הודיע לראש העיר רוביק דנילוביץ' על כוונתו לסיים את כהונתו כחבר מועצה ולא להתמודד לקדנציה נוספת. דדוש ותיק חברי מועצה העיר באר שבע, מכהן משנת 1998 והיה שותף לקידום פרויקטים רבים ולעשייה חברתית ענפה.

יוסי דדוש:  "אני מבקש להודות לראש העיר על האמון ושיתוף הפעולה רב השנים. זכיתי לעבוד לצד ראש העיר וחברי הרשימה וביחד הצלחנו להביא את העיר לשיאים חדשים.
כעת אקדיש את כל מרצי כיו"ר ארגון נכי תאונות עבודה ואלמנות נפגעי עבודה בישראל לאתגרים הרבים שיש לנו ברחבי הארץ, להרחבת פעילות הארגון במבנה החדש בבאר שבע ובפרויקט נוספים לחברי וחברות הארגון ולקהילה כולה. אני ממשיך להיות חלק מהדרך אותה מוביל ראש העיר רוביק דנילוביץ' ואסייע ככל שנדרש להצלחתו והצלחת הרשימה שתאפשר לו להמשיך לקדם את העיר באר שבע והנגב כולו. סיום כהונתי הוא מסר של התחדשות גם לרשימתו של ראש העיר שיוכל לשלב כוחות חדשים מול האתגרים והמשימות לחיזוק באר שבע.

רוביק דנילוביץ': "יוסי דדוש מלווה אותי מיום כניסתי למערכת הציבורית. הוא חבר ושותף מרכזי לעשייה המתחוללת בעיר, במהלך שנות כהונתי.  חשוב לי להודות ליוסי על שנים בהן פעל בהתנדבות מלאה, באהבה ובמסירות למען העיר באר שבע ותושביה.  אני יודע עד כמה 'ארגון נכי תאונות עבודה ואלמנות נפגעי עבודה בישראל' הוא מפעל חייו של יוסי, במסגרתו מסייע לעשרות אלפי משפחות ברחבי מדינת ישראל.  היתה לנו זכות משותפת ואני בטוח שנמשיך יחד בשליחות הציבורית למען באר שבע, הנגב ומדינת ישראל."