תיעוד דרמטי מהחטיפה בדימונה: ''דפקו לי את המונית... יש שם נוסעת... תרימו ניידות!''

תיעוד דרמטי של חטיפת המונית בדימונה, בשבוע שעבר: נוסעת במונית נחטפה כאשר הנהג ירד לקנות קפה, המשטרה הזניקה כוחות והביאה למעצר חשוד אחרי שירתה לרכב בגלגלים
send whatsapp messsage send FB messsage
רגע המעצר (צילום: דוברות המשטרה)

תיעוד והקלטות קשר מבצעי: כך פעלו לוחמי יחידת יואב ושוטרי מחוז דרום נגד חשוד בגניבת מונית ובתוכה נוסעת. כזכור, בשבוע שעבר התקבל דיווח במוקד 100 במשטרת מחוז דרום בדבר גניבת מונית מתחנת דלק בעיר דימונה ובה נוסעת. כפי שניתן לשמוע מהקלטת שיחת ה-100 של מרכז השליטה נהג המונית התקשר מיד למשטרה ותוך דקות ספורות הגיעו שוטרי תחנות דימונה ושגב שלום, לוחמי יחידת יואב, לוחמי יס״מ נגב ובהכוונת יחידת התצפיות המחוזית ״מגדלור״ זיהו את המונית הגנובה.

לדברי המשטרה, תוך כ-13 דקות מרגע קבלת הדיווח במשטרת ישראל הצילחו לוחמי ושוטרי מחוז דרום לאחר מרדף רכוב לעצור את החשוד שגנב את המונית ולחלץ את הנוסעת בשלום. כפי שניתן לראות בתיעוד ממצלמות השוטרים המונית נסעה בפראות תוך שהיא מסכנת את חיי הנוסעת ואת כוחות המשטרה, כמו כן בוצע ירי לעבר גלגלי הרכב בכדי לעצור אותו. החשוד נתין זר ממולדובה נמצא במעצר ובמסגרת החקירה במשטרת ישראל תחנת דימונה הוא יובא מחר בפני בית משפט לבקשת הארכת מעצר נוספת.

וידאו: סרטון ממצלמות לוחמי יואב של מחוז דרום, הקלטות קשר של השוטרים שפעלו באירוע, הקלטה של השיחה שהקבלה במרכז השליטה של מחוז דרום (משטרת ישראל)