חיבור למען הקהילה: הפעיל החברתי עודד פשה יתמודד ברשימת ''באר שבע ביתנו''

עודד פשה, פעיל חברתי ותושב שכונה ד' בבאר-שבע, החליט להיכנס לפוליטיקה, אחרי שנים רבות של עשייה למען הקהילה. פשה, בן 50, יחבור לג'ולי קייט במסגרת רשימת ‘’באר-שבע ביתנו''
send whatsapp messsage send FB messsage

 "העליתי את מועמדותי כנציג שכונה ד' בעיר ואני מקווה לקבל את תמיכת התושבים במועצת העיר", כותב פשה בהודעה לעיתונות. על הקשר, יש שיאמרו יוצא דופן, עם הרשימה הבית שלנו הוא באר שבע וג'ולי קייט, אומר פשה, "לג'ולי יש חשיבה חברתית. היא עובדת סוציאלית בעלת ניסיון רב בעבודה עם קבוצות אוכלוסייה שונות בעיר, עזרה לתושבים, הקשבה לצרכי החברה. לכן החלטתי להצטרף אליה ולהתמודד למועצת העיר".

 


"אני מרגיש שהגיע  הזמן לעשות את מה שעשיתי, רק שהפעם בגדול"
 


עודד, ספר לנו קצת על עצמך...

‘’מעל 18 שנה אני גר בעיר הזאת וכל הזמן הזה גרתי בשכונה ד' הוותיקה, מיום שהגעתי לעיר מהמרכז אני מאוהב באנשים החמים שיש פה, העזרה ההדדית,הנתינה והחסד של הקהילה הנפלאה כאן. מהר מאוד התחברתי,יצרתי קשרים ואף יזמתי מספר יוזמות חברתיות בעיר למען תושביה,  ביניהן הבאת מוניות שירות לעיר ולקיחת משפחות רבות מהעיר ומחוצה לה לטיול לחרמון מזה מספר שנים במחיר עלות..עזרתי ללא מעט משפחות מעוטות יכולת ואמהות חד הוריות, נשאבתי לפייסבוק וניסיתי לעזור בכל פנייה לעזרה שנתקלתי וגם אם לא עזרתי פיזית קישרתי לאנשי חסד וגורמים שונים שיוכלו לעזור ולסייע''.

פשה בוועדת הביטחון של העירייה (דיוקן עצמי)למה לך פוליטיקה עכשיו?
‘’אחרי שנים רבות החלטתי שהגיע הרגע להיות במועצת העיר כדי להיות שותף בהחלטות שמקבלים לרווחת התושבים כולם, מרגיש שזה הזמן לעשות את מה שעשיתי רק בגדול הפעם, לכן אני מגיש את מועמדותי כנציג שכונה ד' בעיר ומקווה לקבל את תמיכתכם למועצת העיר.  בטוחני שאוכל לתרום מניסיוני כפעיל חברתי שנים רבות בעיר, לעזור,לטפל ולסייע לכל מי שיצטרך בלי הבדלי דת,מין או גזע.  כמו כן, חבר וועדת ביטחון בעירייה ומייצג את כולנו התושבים בתחושות ובמאבק בפשע ברחובות העיר''. 
 

ג'ולי קייט ועודד פשה. עבודה משותפת לטובת החברה (דיוקן עצמי)


פשה הוא חבר פעיל בוועדת הביטחון בעיריית באר שבע, נושא נוסף שנמצא על סף רשימת ביתנו באר שבע. פשה ידוע כאחד ממתנגדי היטל הביטחון של באר שבע ואף דרש תשובות מה ייעשה עם הכספים שגויסו.

בין תומכי באר-שבע, ביתנו בבאר-שבע, יש לא רק מי שמגיע מחבר העמים, אלא גם רבדים רבים הנעזרים בנציגי המפלגה, בהם אנשי עסקים, עולים ותושבי המקום.