אימה בדרך לבאר שבע: נוסעת במונית נחטפה, חולצה בתום אירוע ירי

נהג מונית ביקש מהנוסעת להמתין דקה כדי שיוכל לקנות כוס קפה בתחנת דלק - והחוטף ניצל את הרגע כדי להימלט עם הנוסעת. שוטרת נפצעה כתוצאה מהירי שהוביל לחילוץ הנוסעת
send whatsapp messsage send FB messsage
אימה בדרך לבאר שבע: נוסעת במונית נחטפה, חולצה בתום אירוע ירי המונית בתום המרדף, סמוך לשגב שלום (צילום: משטרת ישראל)

אימה בנסיעה: מונית, עם נוסעת בתוכה,  נחטפה במהלך הלילה, בין ראשון לשני, מתחנת דלק מנטה בדימונה. מדובר באירוע חמור, הממחיש את היעדר הביטחון אותו חשים תושבי הנגב. נהג מונית ותיק מדימונה אסף במהלך הלילה נוסעת מאזור התעשייה בעיר נסיעה שהייתה אמורה להיות שגרתית והפכה לסרט אימה.

הנהג ביקש את רשותה של הנוסעת לקנות כוס קפה בתחנת הדלק מנטה ביציאה מדימונה,ושקיבל את האישור ירד לקנות והשאיר את הנוסעת במונית. בתחנת הדלק היה נתין זר ממולדובה שחטף את המונית שהנוסעת בתוכה והחל בנסיעה לכיוון באר שבע ,כוחות של יחידת יואב הוקפצו והחלו דולקים אחרי המונית הגנובה.

 

החשוד בחטיפה נעצר (צילום: משטרת ישראל)


 

החשוד נאזק (צילום: משטרת ישראל)

יחד עם כוחות יחידת יואב היו במרדף שוטרי תחנת דימונה שדלקו אחר המונית שבאירוע בוצע ירי ונפצעה שוטרת ,במהלך המרדף שהסתיים במעצר סמוך לשגב שלום, תוך 13 דקות מגניבת הרכב.

נהג המונית שנגנבה מסר לכתב דן בונבידה, מ''חדשות הדרום 24'': "זה היה אירוע מבהיל מיוחד שקרה תוך שניות, יצאתי מתחנת הדלק והמונית נעלמה  זה אירוע חמור מאוד,ואני שמח שהוא הסתיים בצורה קלה ולא חמורה יותר כפי שהיה יכול לקרות".

ממשטרת ישראל נמסר: ‘’במהלך הלילה התקבל דיווח למוקד 100 של משטרת ישראל מנהג מונית שזיהה חשוד שגונב לו את המונית בתחנת דלק בעיר דימונה. בהכוונת יחידת התצפיות המחוזית - " מגדלור", שוטרי ולוחמי מחוז דרום מיחידות יואב ויס"מ נגב בשיתוף תחנות דימונה ושגב שלום של המרחב הגיעו תוך דקות ספורות למקום, זיהו את הרכב החשוד  והחלו במרדף אחר הרכב שנגנב. במהלך המרדף החשוד נסע בפראות תוך שהוא מסכן חיי אדם של השוטרים והבחורה שעימו ברכב. השוטרים בפעילות נחושה ומקצועית עצרו את הרכב כאשר הוא ניגח ניידת וכתוצאה מכך גם גרם לפציעה של שוטרת באורח קל''.

‘’כאמור במהלך המעצר השוטרים ביצעו ירי לעבר גלגלי הרכב החשוד שהוביל בסופו של דבר למעצרו. החשוד מהגר עבודה בישראל הועבר לחקירה בתחנת דימונה. הבחורה שהייתה במונית חולצה בשלום''.