רכב האיץ לעבר מפגינים בעומר כנגד הרפורמה המשפטית (תיעוד)

רכב האיץ לעבר קבוצת מפגינים מול ביתו של ח''כ דנינו בעומר: ''בזמן מחאה ביישוב עומר ניסה רכב לדרוס קבוצה של מפגינים'' אומרים משתתפי המחאה
send whatsapp messsage send FB messsage
רכב האיץ לעבר מפגינים בעומר כנגד הרפורמה המשפטית (תיעוד) הרכב מאיץ לעבר קבוצת המפגינים (צילום סלולרי, ללא קרדיט)

עימותים בין מתנגדי הרפורמה במערכת המשפט, לבין שני נוסעי רכב, שתועד מאיץ לעברם, מול ביתו של חבר הכנסת שלום דנינו בעומר. המשטרה עצרה את נוסעי הרכב.  נוסעי הרכב טענו, כי לא היה לפעולה שלהם מניע פוליטי, וכי התעצבנו על כי המפגינים חסמו את דרכם. בין נוסעי הרכב, אב ובנו. 

וידאו: תיעוד האירוע (ללא קרדיט)
​​​​​​​

התיעוד מזווית אחרת


''בזמן מחאה ביישוב עומר ניסה רכב לדרוס קבוצה של מפגינים בהם ילד בן 11, בהמשך יצאו יושבי הרכב ותקפו את המפגינים במקום'', מספרים משתתפי המחאה. 

ממחאת הנגב נמסר: ''אנחנו מגנים בכל תוקף הפעלת אלימות כה בוטה המכוונת אל עבר אזרחים שממשים את זכותם הדמוקרטית להפגין. אין ספק - התבטאויות הממשלה מחלחלות לציבור ומעלות את מפלס האלימות והשנאה. אנחנו קוראים לגינוי מלא ומוחלט ומיצוי הדין עם התוקפים. נמשיך להאבק על דמותה של ישראל, ולא ניכנע בפני האלימות''.

מהמשטרה נמסר: ''במהלך מחאה שהתקיימה לפני זמן קצר ביישוב עומר, עוכבו לחקירה 2 חשודים בחשד לתקיפה של אחד ממשתתפי המחאה. הרקע ונסיבות אירוע נבדקים''.

השבוע אירוע ניסיון דריסה דומה בתל אביב, נהג הרכב שוחרר לאחר חקירה. 

​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW