נהגים תזהרו: ידויי אבנים בכביש 25, סמוך לערערה

ידויי האבנים חזרו לכיבש באר שבע דימונה: נהגים מדווחים כי משעות הבוקר נערים מיידים אבנים על כלי רכב המזוהים כשייכים ליהודים
send whatsapp messsage send FB messsage
אחד מכלי הרכב שנפגעו (צילום: סלולרי ללא קרדיט)

ידויי האבנים חוזרים לכביש 25 - באר שבע דימונה, כביש שנהגים מעדיפים שלא לנסוע בו בשעות הלילה ובימי מתיחות ביטחונית, בשל זריקות האבנים. ''חטפנו אבן, בנס לא עשינו תאונה'', מספר נהג שהיה בדרכו לבאר שבע. ''זה כביש מסוכן, במיוחד כשיש בלאגן ביטחוני, אם לא צריך ממש, מוותרים על נסיעה''.

לדברי בת זוגו של הנהג, היא טרם הגישה תלונה במשטרה. במשטרה גם לא מכירים את האירוע ומבקשים ממי שנפגע להגיש תלונה, גם כדי להזהיר נהגים אחרים מפני מידיי אבנים.

ח''כ אלמוג כהן, מעוצמה יהודית, מסר בתגובה: ''בהמשך לדיווח על יידוי האבנים בכביש 25. המשטרה נמצאת במקום. הפורעים הללו ייתפסו ויטופלו על ידי משטרת ישראל.  כבישי הדרום אינם הפקר.  איזור ממנו יידו אבנים יקבל סל טיפול משמעותי בתגובה''.
​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW