מבאר שבע ממריאים לחלל: תערוכה מיוחדת בפארק קרסו

מנכ"ל בואינג ישראל, ראש העיר באר שבע, מנכ"ל פארק קרסו למדע ועוד שלל בכירים רבים מעולם הכלכלה, התעופה, המדע והחלל – בחגיגות העשור לפארק קרסו למדע והשקת תערוכת החלל החדשה של ישראל
send whatsapp messsage send FB messsage
הסרת הלוט עם השותפים קרן רש''י, עיריית באר שבע, בית יציב ומשפחת קרסו ונותני החסות פריסבי (לשעבר קבוצת קרסו) וחברת בואינג ישראל. צילום: לוקו גרופ

פארק קרסו למדע הינו מוזיאון מדע ותיק ואהוב הנמצא בבאר שבע המציין השנה עשור לפעילותו. אתמול, ראשון, הגיעו מוזמנים מכובדים בהם ראשי ערים, מנהלים בכירים של חברות מובילות במשק, שותפים, נותני חסות, בכירי תעשיית החלל הישראלית ויזמים לאירוע חגיגות העשור לפארק - במהלכו הושקה רשמית חלקה הראשון של תערוכת החלל במוזיאון. 

במהלך האירוע התקיים טקס הסרת הלוט מלוח השותפים ונותני החסות אשר מהווים נדבך חשוב בקיומה של תערוכת החלל, ביניהם השותפים: קרן רש"י, עיריית באר שבע, בית יציב ומשפחת קרסו ונותני החסות: פריסבי (לשעבר קבוצת קרסו) וחברת בואינג ישראל.

מימין: איתן סטיבה, פרופ דניאל חיימוביץ ודוקטור נצח פרביאש. צילום:  לוקו גרופ

עוד נכחו באירוע המרגש והחגיגי: ראש העיר באר שבע - רוביק דנילוביץ', מנכ"לית קרן רש"י - מיכל כהן,  מנכ"ל קרסו מוטורס - איציק וייץ, יו"ר קרסו נדל"ן - יוני גולדשטיין,  נציגי משפחת קרסו, נשיא בואינג ישראל - עידו נחושתן,  נשיא אוניברסיטת בן גוריון- פרופ' דניאל חיימוביץ', מנכ"ל מרכז רפואי אוניברסיטאי סורוקה - ד"ר שלומי קודיש,  האסטרונאוט הישראלי השני איתן סטיבה וצוות משימת רקיע,  מנכ"ל קרן יק"א בישראל - זאב מילר, מנהל מחוז דרום משרד החינוך- רם זהבי,  מנכ"ל חברת כיוונים - שלומי נומה, ראש מינהל תרבות בבאר שבע - יאיר נגיד, מנהל חטיבת שיווק ומכירות של חברת חישתיל - חיים רוזנבלום ועוד. 

איתן סטיבה האסטרונאוט השני ורוביק דנילוביץ משיקים כוסית לרגל עשור למוזיאון. קרדיט צילום:  לוקו גרופ

נשיא חברת בואינג ישראל - עידו נחושתן התפעל מן התערוכה כשאמר שהיא מציתה את הדמיון בקרב ילדים ונוער, החשיב את עצמו לבאר שבעי לכל דבר למרות שהוא ירושלמי במקור ואפילו ציין כי ילדיו באר שבעיים ואף שירתו בבאר שבע בזמן שירותם הצבאי. 

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' בטרם פתח בנאומו, התלוצץ עם הנוכחים באולם כששיתף מה ענה לעידו נחושתן כיצד הוא שומר על מראהו הצעיר: לקום כל בוקר ולשמור על כושר, להקפיד על מה אוכלים ומכניסים לפה וכל זה בכדי להיות דרוך לקראת חתונה. עוד הוסיף רוביק ואמר כי הוא אמנם פחות מבין בפיזיקה וחלל אך הוא בהחלט מבין בשותפויות וחיבורים בעולם החדש.

מנכ"ל פארק קרסו למדע,  ד"ר נצח פרביאש – שעשע את הנוכחים באולם כששיתף שהוא מתרגש מהמעמד כמו בבר מצווה שלו ואף הפתיע במהלך האירוע כשסיפר לנוכחים כי ב-21 באוגוסט צפוי להישבר שיא גינס בהדפסת דגל תלת ממד בגדול של 20 מטרים רבועים בפארק קרסו למדע.​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW