פרשה מזעזעת: קטין היכה וחנק ילדה - וניסה לאנוס אותה

כתב אישום נגד קטין המתגורר בדרום: הכיר קטינה באינסטגרם, קבע להיפגש איתה, ביצע בה אקטים מיניים, היכה וחנק אותה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: Victoria_Regen / PIXABAY - המצולם אינו קשור לכתבה

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לאחרונה, לבית משפט מחוזי בבאר שבע בשבתו כבית משפט לנוער, כתב אישום נגד קטין (17) המתגורר בדרום בגין עבירות מין שביצע בקטינה.


באחת הפעמים ביקש הנאשם להיפגש עמה על מנת להתנצל בפניה והקטינה נעתרה לבקשתו, תוך שהם הסכימו כי כלום לא יקרה בין השניים. למרות האמור גם הפעם הכריח הנאשם את הקטינה לבצע בו אקטים מיניים, הקטינה שפחדה כי הוא יכה אותה ביצעה את אשר הורה לה.
מכתב האישום שהגישה עו"ד רותם חזן גרימברג עולה כי הנאשם החל לשוחח עם קטינה (13), באמצעות אפליקציית האינסטגרם, במהלך שיחה שהתפתחה בין השניים הם קבעו להיפגש באזור מגוריה של הקטינה, שבין היתר הציגה את עצמה כבת 14.5.

​​​​​​​במהלך המפגש כפה הנאשם על הקטינה לבצע בו אקטים מיניים תוך שהוא מכה וחונק אותה כל פעם שהיא מתנגדת. לאחר ניסה הנאשם לאנוס את הקטינה ללא הצלחה זאת לאור התנגדותה.

כמו כן, צילם הנאשם חלק מהאירוע זאת ללא הסכמת הקטינה. לאחר האירוע ניסה הנאשם מספר פעמים לצור קשר עם קטינה ולזום מפגש נוסף, אך הקטינה התחמקה ממנו. באחת הפעמים ביקש הנאשם להיפגש עמה על מנת להתנצל בפניה והקטינה נעתרה לבקשתו, תוך שהם הסכימו כי כלום לא יקרה בין השניים. למרות האמור גם הפעם הכריח הנאשם את הקטינה לבצע בו אקטים מיניים, הקטינה שפחדה כי הוא יכה אותה ביצעה את אשר הורה לה.

במקרה אחר הנאשם צילם ללא הסכמתה קטינה (16) בעת שביצעה בו מין אוראלי. כתב האישום ייחס לנאשם ביצוע עבירות מין בקטינות בין היתר גם ניסיון מעשה אונס, מעשים מגונים ועוד; עבירות פגיעה בפרטיות; עבירות הטרדה מינית והתנכלות והדחה בחקירה.​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW