אישום חמור: תושב הפזורה ניסה לאנוס אישה באיומי סכין

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לאחרונה לבית המשפט המחוזי בבאר  שבע כתב אישום נגד עלי אבו קרינאת (30) לאחר שניסה לאנוס באמצעות איומי סכין אישה בחדר מדרגות
send whatsapp messsage send FB messsage
איור המחשה: STABLE DIFFUSION

כתב אישום חמור נגד תושב הפזורה: ניסה לאנוס אישה באיומי סכין, בחדר מדרגות בבניין. מכתב האישום שהגישה עו"ד שולי רוטשילד עולה כי בתחילת החודש בעוד המתלוננת יושבת על ספסל באחד מרחובות דימונה, הגיע אבו קרניאת התיישב לידה והחל לשוחח עמה.

לפתע החל אבו קרניאת לאיים על המתלוננת שהוא חמוש ושהוא יכול לרצוח אותה ושתיתן לו לגעת בה, המתלוננת סירבה וביקשה שייתן לה ללכת בתגובה החל אבו קרניאת לנשק את המתלוננת ולגעת בה.

המתלוננת ביקשה מאבן קרניאת  לחדול ממעשיו וקמה ללכת לעבר בניין קרוב אז תפס אבו קרניאת את המתלוננת, גרר אותה בכוח, דחף אותה לעבר הקיר בחדר המדרגות, הוציא את הסכין ואמר לה: "את רואה את זה עכשיו, אני יכול לחתוך אותך אם לא תעשי מה שאני אומר לך." לאור האמור, החלה המתלוננת לצעוק תגובה כיסה אבו קרניאת את פיה הפשיל את מכנסיו ואמר לה: "עוד צעקה אחת ואשתמש בסכין, תתפשטי ואני א**ן אותך".

המתלוננת ניסתה לשכנע את הנאשם כי ייתן לה ללכת והחלה לעלות במדרגות הבניין לעבר דלתות הדירות בבניין ואף דפקה בחוזקה לעזרה באחת מהן, בתגובה אבו קרניאת הניף שוב לעבר המתלוננת את הסכין ואז ברח מהמקום. 

לאבו קרניאת יוחסו עבירות של אינוס (ניסיון), החזקת אגרופן או סכין שלא כדין. התיק נחקר על ידי תחנת דימונה במשטרת ישראל.

​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW