נהג הסעות הציע סמים, אנס קטינה ואיים לפרסם את התיעוד

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד יעקב וינר (51) מערד, זאת לאחר שביצע עבירות מין, אנס ואיים על קטינה אותה הסיע במסגרת עבודתו
send whatsapp messsage send FB messsage
המחשה (DALL E)

מכתב האישום שהגישה עו"ד שולי רוטשילד עולה כי המתלוננת (16) שוהה במסגרת חינוכית בה עובד וינר ובעת הצורך משמש כנהג.

במהלך מרץ נדרש וינר להחזיר את המתלוננת ששהתה בישוב סמוך למסגרת, במהלך הנסיעה החל וינר לומר למתלוננת שהוא אוהב אותה, כל הזמן חושב עליה ומתגעגע אליה והניח את ידו על ירכה מספר פעמים, כאשר כל פעם המתלוננת הזיזה את ידו.

טרם כניסתם למסגרת עצר וינר את הרכב ואיים על המתלוננת שתעשה מה שהוא מבקש אחרת יהרוג אותה ואת חברתה אז החל לגעת במתלוננת וביצע בה מעשה מגונה, בניגוד לרצונה.ליעקב וינר יוחסו עבירות של מעשה מגונה בכח, אינוס, הדחת קטין לסמים מסוכנים (ניסיון), פגיעה בפרטיות, פרסום והצגת תועבה, הדחה בחקירה, החזקה ושימוש (לצריכה עצמית)כחודש לאחר המקרה הראשון ועל רקע האיומים ביקש וינר מהמתלוננת להגיע לפינת החי במסגרת בה היא מתגוררת. עם הגעת המתלוננת שאל וינר את הנאשמת האם היא מעוניינת לעשן איתו "ירוק", אך היא סירבה. אז אמר וינר למתלוננת :"את יודעת שאת מוצאת חן בעיניי?" המתלוננת לא השיבה ואף נרתעה והלכה מספר צעדים לאחור. למרות האמור תפס וינר את המתלוננת ובעל אותה, תוך שהוא מצלם את האירוע. לאחר הראה וינר למתלוננת את הסרטון והתמונות ואיים על המתלוננת שאם תספר על מעשיו ידאג לפרסם את הסרטון והתמונות.

לוינר יוחסו עבירות של מעשה מגונה בכח, אינוס, הדחת קטין לסמים מסוכנים (ניסיון), פגיעה בפרטיות, פרסום והצגת תועבה, הדחה בחקירה, החזקה ושימוש (לצריכה עצמית).

​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C