באר שבעי איים על בת זוגו בסכין לעיניי בנם הקטן (תיעוד)

תושייה של אזרחים בשילוב תגובה מהירה של השוטרים - הובילו בסוף השבוע למעצר חשוד שתקף את בת זוגו לשעבר ואיים עליה בסכין
send whatsapp messsage send FB messsage
החשוד מנסה להמלט (צילום: משטרת ישראל)

ביום חמישי האחרון, התקבל במוקד המשטרה דיווח על ידי מוכר בחנות במתחם יד מרדכי, לפיו אישה שנכנסה לחנות דיווחה לו ולאדם נוסף, כי בן זוגה לשעבר שנמצא עמה ברכב, מאיים לפגוע בה עם סכין שמחזיק ברשותו, כל זאת לעיניי בנה.

וידאו: תיעוד המרדף אחרי החשוד (משטרת ישראל)
​​​​​​​​​​​​​​

שוטרי תחנת שדרות שקיבלו את הדיווח, מיד הוזנקו למקום בשעה שאדם נוסף שהבחין בעימות בין השניים, ניסה למשוך זמן ושוחח עם החשוד, דבר שאפשר לאישה להימלט עם הרכב והוביל לבריחתו הרגלית של החשוד לשטח פתוח. השוטרים שהגיעו תוך זמן קצר, הצליחו להבחין בחשוד ממרחק רב, וניהלו אחריו מרדף רגלי שהסתיים במעצרו.

בחיפוש שערכו השוטרים, הם איתרו את הסכין ששימשה את החשוד (32, באר שבע), שהועבר להמשך חקירה בתחנת שדרות, ומעצרו הוארך עד ל-20 ביוני.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C