75 ניגשו, רק 10 זכו: 13 יח''ד ייבנו בנווה שרון בנתיבות

ביקוש גדול למגרשים בנתיבות, הנהנית מהטבות המס של חוקי הנגב. תוכנית הרחבת שכונת נווה שרון מתחם 10,12 מתפרשת על שטח של כ-604 דונם ממוקמת באזור הצפון מערבי
send whatsapp messsage send FB messsage
נתיבות במבט אווירי (צילום: מרכז להב''ה / CC BY SA 2.5)

ביקוש גבוה למגרשים בנתיבות, הנהנית מהטבות המס של חוקי הנגב: 75 מתמודדים ניגשו, אך רק 10 זכו במכרז לבניית 13 יחידות דיור ב-10 מגרשים בבנייה נמוכה בהרחבת שכונת נווה שרון בנתיבות.

רשות מקרקעי ישראל הכריזה על 'גבריאל ווקנין', 'מיכאל טיסמן וכרמית טיסמן', 'צוריאל משה עמיר ורויטל עמיר', 'אהוד יהודה סמנה וישראל שמחון', 'ישראל נסימי ורות נסימי', 'ילנה גולדשטיין וסיביה אזרביץ','יעקב שטיינר', 'אוראל ווקנין', 'מישל אטיה ואורנה אטיה' ו'משה מרסיאנו ודוד מרסיאנו' כזוכים במכרז פומבי לרכישת זכויות חכירה לבניית 13 יח"ד ב-10 מגרשים בבנייה נמוכה בנווה שרון, נתיבות. למכרז זה הוגשו 75 הצעות.

המגרשים ששווקו במכרז מיועדים למגורים צמודי קרקע והם חלק מתכניות שכונת נווה שרון והרחבת נווה שרון מתחם 10,12 בנתיבות.

תוכנית נווה שרון מתפרשת על שטח של כ-682 דונם בצפון העיר נתיבות ומחולקת ל-5 רובעים כאשר כל אחד מהם מאופיין בבנייה רוויה לאורך הרחובות הראשיים ודירות צמודות קרקע סביב גינות ציבוריות וכן מבני ציבור במרכז כל רובע. התוכנית כוללת מגורים כ-1,676 יח"ד, לצד מבני ציבור, מסחר, תשתית דרכים ושטחים פתוחים.

תוכנית הרחבת שכונת נווה שרון מתחם 10,12 מתפרשת על שטח של כ-604 דונם ממוקמת באזור הצפון מערבי של העיר, בסמוך לכניסה עיר מכיוון כביש 25, גובלת מצפון עם כביש 25, מדרום מזרח עם מתחם 10 ומדרום עם תכנית 'רמות יורם'. פארק בוהו ממוקם מדרום לתוכנית והוא מהווה מקור השראה מהותי לתכנון השכונה. התוכנית כוללת מגורים של כ-1,020 יח"ד מתוכן כ-950 יח"ד בבנייה רוויה ו-70 יח"ד בבניה צמודת קרקע. עוד בתוכנית שטחי מסחר, תעשיה ותעסוקה, תשתית דרכים, חניון, מוסדות ציבור ושטחים פתוחים.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C