עיר של העצמה נשית: עו''ד נילי אהרון מתמודדת לראשות מועצת ירוחם

תכירו: עו''ד נילי אהרון, בת 34, נשואה, אמא ל-2. בעלת 3 תארים אקדמיים. סרן בשירות מילואים פעיל ביחידת דובר צה''ל. יו''ר סניף וסיעת הליכוד בירוחם. יו"ר האופוזיציה וחברת מועצת העיר
send whatsapp messsage send FB messsage
עו''ד נילי אהרון (פרופיל ציבורי / פייסבוק), בניין מועצת ירוחם (צילום: יהודה לוי)

ירוחם, מועצה מקומית שעשתה דרך ארוכה מאז נוסדה לפני 64 שנים, היא מקום מרתק - במיוחד בשנים האחרונות. דברים זזים, השקעות מגיעות והמועצה גם מצמיחה מנהיגות מקומית. ראש המועצה  הקודם, מיכאל ביטון, כיום חבר כנסת, הוא אחד הפרלמנטרים הפעילים בכנסת - בממשלה הקדומת עמד בראשות וועדת הכלכלה וטיפל בין היתר במשבר החקלאים. בקדנציה הנוכחית מכהנת טל אוחנה, האישה הראשונה לכהן בתפקיד ראשת המועצה בירוחם. בבחירות האחרונות, התמודדה מולה עו''ד נילי אהרון וכן אילן אלמקיים.

עו''ד נילי אהרון עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו (צילום: אלבום פרטי)


עוד'' נילי אהרון, אחרי קדנציה בספסלי האופוזיציה, את מתמודדת לראשות מועצת ירוחם בפעם השניה. מה התוכניות וה''אני מאמינה'' שלך?

''בארבע וחצי השנים האחרונות במועצת העיר למדנו, פעלנו ושירתנו את התושבים מספסלי האופוזיציה. בקמפיין הקרוב אני אציג את החזון שלי לירוחם ואת התוכנית הכלכלית חברתית שעמלתי עליה.ירוחם נמצאת במיקום גיאוגרפי מאתגר, לצד השקעה בתשתיות, הנגשת הכבישים והרכבת, המשימה הכי גדולה שלי היא להביא לכאן יזמים''.

''את השנים הראשונות שלי כראש המועצה אשקיע בהבאת יזמים והגדלת שטחי המסחר בירוחם תוך הקמת מבנים תעשייתים, משרדים ושיקום המרכזים הקיימים. אנחנו נקים אגף כלכלי חדש במועצה שכל מהותו הוא לאתר את היזמים מרמת הרעיון וללוות אותם עד השלב של האכלוס וגיוס העובדים. אנחנו נעניק הטבות מפליגות במיסים, נפחית רגולציה, ובזכות הקשרים הרבים שיצרתי במהלך השנים הללו, נרתום את משרדי הממשלה שיאפשרו הקמה מהירה של המפעלים ואזורי התעשייה''.

''נשקיע בתשתיות, הרחבת כבישים, הבאת הרכבת לירוחם, פיתוח התיירות והאגם. נוביל שינוי מעמיק במערכת החינוך, מהגיל הרך ועד התיכון. נטפל בחזות הישוב ונדאג לניהול יעיל של כל מחלקות המועצה והשירות לתושב''.

עו''ד נילי אהרון עם השרים לוין וכץ, בעת חנוכת משרד עורכי הדין שלה בתל אביב (אלבום פרטי)

לקחים ותובנות מהקדנציה הנוכחית?

''במשך הקדנציה הזו, העמקנו המון בנתונים, למדנו את השטח ואני באה מוכנה יותר ורעבה יותר ליצר שינוי משמעותי בירוחם.  בחודשים הקרובים נסייר בשכונות, נבוא לשמוע ולהשמיע את החזון שלי  מה יכול להיות בירוחם ובעיקר איך נעשה את זה''.

חוג הבית שלך - מתי ואיפה? 

''חוג הבית הקרוב יהיה במוצאי שבת 10.6 בשעה 21:00 ברחבת שכונת סלעית''.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C