מאותת לראשות מועצת עומר? ארז בדש התפטר מראשות נאות חובב

התפתחות מעניינת בהתמודדות לראשות מועצת עומר - ארז בדש, ראש מועצת נאות חובב, הודיע הבוקר (1 ביוני) לעובדי המועצה ולציבור מנהלי המפעלים בה על סיום תפקידו כעומד בראשה
send whatsapp messsage send FB messsage
ארז בדש (צילומים: יח''צ, מועצת נאות חובב)

במכתב ששיגר אליהם הבוקר ציין ארז בדש: ''לאחרונה פנו אלי תושבים מהיישוב בו אני מתגורר עומר בקריאה להתמודד על תפקיד ראש המועצה ולהובילה בהתמודדות עם אתגרי הפיתוח וגיבוש הקהילה. עומר היא הבית בו זכיתי לגדל  את בנותיי ובו מתגוררים רבים מחברי. לאחר לבטים רבים החלטתי להתמודד עם האתגר לעיצוב והובלת היישוב עומר בשנים הבאות. עם קבלת ההחלטה הודעתי עליה למשרד הפנים, וכראוי וכמתבקש בנסיבות אלה, גם על בקשתי לסיים את השליחות אותה קיבלתי על עצמי בהובלת המועצה המקומית תעשייתית נאות חובב''.
''הבוקר הודעתי לעובדי המועצה ולמנהלי המפעלים על החלטתי לפרוש מתפקיד ראש מועצת נאות חובב ולהתמודד עם האתגר לעיצוב והובלת היישוב עומר בשנים הבאות"
כפי שנחשף ב-"חדשות באר שבע והנגב",
שמו של בדש כמתמודד אפשרי כבר עלה בידיעה שפורסמה לפני כחודש עם שמות של מועמדים אפשריים נוספים.

כזכור, ארז בדש, אל"מ ומפקד נפת נגב בפיקוד העורף לשעבר, מונה לתפקיד ראש המועצה לאחר שמילא שלל תפקידים ציבוריים ומוניציפאליים בהם: מנכ"ל וגזבר המועצה האזורית תמר, מנכ"ל תאגיד המים האזורי "מי שבע", מנכ"ל מיתר שירותים מוניציפליים, מנכ"ל הפועל באר שבע בכדורגל, מנכ"ל חברת כיוונים- החברה העירונית של עיריית באר שבע ועוד.

למערכת נודע כי בהתאם לחוזה העסקתו של בדש מול משרד הפנים, מובטחות לו עוד 4 שנים לפחות כראש מועצת נאות ולכן מהלך זה הפתיע גורמים רבים בשלטון המקומי לרבות בכירי המשרד.

תגובתו של ארז בדש: "במהלך השנה האחרונה קידמנו במרץ את הנחת התשתיות התכנוניות והארגוניות לפיתוחה של המועצה המקומית תעשייתית נאות חובב והתאמנו את המבנה הארגוני ושיטות העבודה לשיפור השירות למפעלים, כל זאת תוך הגברת ומיסוד השיח עמם והקשבה לצרכיהם. הבוקר הודעתי לעובדי המועצה ולמנהלי המפעלים על החלטתי לפרוש מתפקיד ראש מועצת נאות חובב ולהתמודד עם האתגר לעיצוב והובלת היישוב עומר בשנים הבאות "