הסכם בין עוצמה יהודית לליכוד: הנגב יקבל תוספת 250 מיליון שקלים

הושג הסכם בין הליכוד לעוצמה יהודית: המשרד לנגב וגליל יקבל תוספת של 250 מיליון ש"ח. השרים בן גביר ווסרלאוף: "בשורה חשובה לתושבי הנגב והגליל"
send whatsapp messsage send FB messsage
ח''כ יצחק וסרלאוף (צילום: דוברות כנסת)

הערב, שני, הוסכם בין עוצמה יהודית לליכוד, כי משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יקבל תוספת תקציב של 250 מיליון ש"ח בשנת 2024, כאשר המקור התקציבי יהיה מתוך עודפי התקציב של כל משרדי הממשלה לשנת 2023.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר והשר לביטחון לאומי: "תוספת התקציב היא בשורה חשובה לתושבי הנגב ולגליל, תוספת שתאפשר לחבר בין תושבי הנגב והגליל למרכז ולצמצם את הפערים - כפי שהתחייבנו בבחירות. אמרנו וחזרנו ואמרנו שלא ניתן להפלות את תושבי הנגב והגליל ואני שמח שהתעקשנו על העקרונות הללו".

ח"כ יצחק וסרלאוף, שר הנגב והגליל: "יום חשוב לנגב ולגליל. תוספת התקציב תאפשר לנו להוסיף תכניות רבות ומגוונות למען תושבי הנגב והגליל, וכפי שהבטחנו, פיתוח הנגב והגליל הוא בראש סדר העדיפויות שלנו".​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C