פשיטה לילית עם בתיהם של סוחרי נשק (תיעוד)

בתום חקירה סמויההמשטרה פשטה על בתיהם של שבעה תושבי הישוב תל שבע והפזורה, החשודים במעורבות בסחר והחזקת אמצעי לחימה בלתי חוקים
send whatsapp messsage send FB messsage
פשיטה לילית עם בתיהם של סוחרי נשק (תיעוד) אחד המעצרים בפזורה (צילום: דוברות המשטרה)

משטרת ישראל פשטה הלילה, בתום חקירה סמויה שארכה מספר חודשים, על בתיהם של 7 תושבי הישוב תל שבע והפזורה הבדואית, החשודים במעורבות בסחר והחזקת אמצעי לחימה בלתי חוקים.

היחידה המרכזית של מרחב נגב ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה שבמהלכה שוטרי היחידה הצליחו להתחקות אחר חשודים המעורבים בהחזקה וסחר של אמצעי לחימה בלתי חוקיים ולאסוף ראיות לכאורה וממצאים נגדם.

וידאו: תיעוד הפשיטה המשטרתית (צילום: משטרת ישראל)

היום,  שני לפנות בוקר, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, פשטו כוחות המשטרה במרחב נגב של המחוז הדרומי בהובלת  ימ"ר נגב ובשיתוף לוחמי החטיבה הטקטית של מג"ב ובסיוע שוטרי תחנת עיירות, על בתיהם של החשודים, חלקם יעדי "מסלול בטוח ירוק", באזור תל שבע והפזורה הבדואית, שעל פי החשד מעורבים בהחזקה ובסחר באמל"ח. 

צילום: משטרת ישראל​​​​​​​

עם סיום הפעילות נעצרו שבעה חשודים, בני 18-35, ובסיום חקירתם, ועל בסיס חומר הראיות לכאורה שנאסף כנגדם, הם יובאו היום בפני בית משפט השלום בבאר שבע. ​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C