אביאל חדאד הי''ד, מנרצחי הפיגוע בטוניס, יובא למנוחות בנתיבות

הלווייתו מתוכננת להתקיים היום, שישי, בשעה 16:30, בבית העלמין הישן בנתיבות. המשפחה תשב שבעה בשכונת דרום בבאר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
אביאל חדאד הי''ד (צילום: פייסבוק אישי)

קהל גדול צפוי ללוות היום בדרכו האחרונה את אביאל חדאד הי''ד, תושב באר שבע, מנרצחי הפיגוע בבית הכנסת אל גריבא, בג'רבה, טוניס, שארעה בל''ג בעומר. פגיוע נהרגו אביאל, בן דודו בן חדאד וכן שוטרים טוניסאים שאבטחו את מתחם הילולת שמעון בר יוחאי הנערכת מדי שנה במקום ומושכת אלפי מבקרים מכל העולם, בהם ישראלים מיוצאי טוניס. אביאל עלה לישראל לפני ארבע שנים מטוניס והתגורר בבאר שבע ויחד עם אביו ניהלו חנות תכשיטים בשוק העירוני בבאר שבע. 

ההלוויה מתוכננת להתקיים היום, שישי, בשעה 16:30, בבית העלמין הישן בנתיבות, ביממה קריטית של ספק הפסקת אש. המשפחה תשב שבעה ברחוב גוטמן 11, בשכונת דרום בבאר שבע. אביאל הי''ד עלה לישראל לפני ארבע שנים ופתח יחד עם אביו חנות בשוק העירוני של באר שבע. מכיוון שהיה רווק, האיצו בו למצוא כלה מבנות הקהילה היהודית והוא נסע לטוניס. בל''ג בעומר נכנס אל בית הכנסת אל גריבא איש ביטחון לשעבר, פתח באש והרג את שני בני הדודים ואנשי ביטחון טוניסאים.

ממשלות צרפת וישראל ומשרדי החוץ של המדינות פעלו להבאת הגופות לקבורה, בצרפת ובישראל.

וידאו: זירת הפיגוע בבבית הכנסת אל גריבא (ללא קרדיט)
​​​​​​​

שככל הנראה פוטר מעבודתו, ופתח באש. הוא רצח את אביאל, את בן דודו בן חדאד, תושב צרפת וכן 3 אנשי אבטחה טוניסאים. משטרת טוניס מנהלת חקירה, מתייחסת בחומרה לאירוע. אלפים פוקדים מדי שנה את בית הכנסת סביב ל''ג בעומר, בהם מאות תיירים מישראל.
​​​​​​​אביאל ובן חדד ז''ל (צילום מתוך פייסבוק), זירת הפיגוע בטוניס (צילום ללא קרדיט, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

אביאל הי''ד היה לאחרונה בבאר שבע בפסח וחזר לטוניס. משפחתו שמעה על הפיגוע מהתקשורת, ניסתה לקשור קשר עם הני הדודים ושעות לאחר מכן, קיבלה את הבשורה המרה. 

המשפחה מבקשת מבאי ההלוויה היום לבוא עם דגלי ישראל. 

מערכת חדשות באר שבע והנגב משתתפת בצער המשפחה. 

יהי זכרם ברוך!

קראו עוד:

באר שבעי - בין הרוגי הפיגוע בטוניס: אביאל חדאד ז''ל
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C