רצתה לראות את ילדיה ונרצחה באכזריות

פוענח אירוע הרצח המזעזע של אזהאר אבו רביעה, שארעה בחודש שעבר. תום חקירה, כתב אישום יוגש כנגד אחיה - שהודה במעשה
send whatsapp messsage send FB messsage
זירת תחנת מד''א ערד, סמוך לאירוע (צילום ללא קרדיט / רשתות - שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

משטרת ישראל פענחה את אירוע הרצח של אזהאר אבו רביעה מהישוב מכחול, שנרצחה בחודש אפריל ע"י אחיה נגדו הוגשה הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום ומעצר עד תום ההליכים.

אזהר נרצחה בלילה שבין שבת לראשון, ה-16 באפריל. היא הייתה אם לארבעה.והתגוררה במכחול, יישוב בדואי הסמוך לכסייפה. אחיה הביא אותה לתחנת מד"א בערד. היא הייתה מחוסרת הכרה ועל גופה סימני אלימות קשים. האח בן ה-28 אמר לנוכחים: ''שחטתי אותה''.

על פי עדים, אזהר רצתה לראות את ילדיה ואחיה מנע זאת ממנה. השניים התווכחו והוא רצח אותה.

וידאו: מפקד תחנת ערד, סנ"צ דני קדושים


צוות החקירה המיוחד שהוקם בתחנת ערד, גבה עדויות, אסף ראיות וממצאים, אשר קושרים את החשוד, אחיה של הנרצחת (בן 29), תושב הישוב מכחול, לביצוע המעשה. מעצרו של החשוד הוארך מספר פעמים על ידי בית משפט השלום בבאר שבע, ועם סיום חקירתו במשטרה וגיבוש תשתית ראייתית לכאורית נגדו, הגישה פרקליטות מחוז דרום, הצהרת תובע ומעצרו הוארך על ידי בית משפט השלום בבאר שבע.

מחר, שישי, יוגשו  נגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C