אימה בנווה בזאב: ''שמענו פיצוץ רימון, מתנו מפחד''

תושבי בניין באחד הרחובות הראשיים של שכונת נווה זאב חיים באימה מתמדת: אחרי שבלובי נמצא פריט חבלה, השבוע נשמע במקום פיצוץ עז
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום סלולרי, ללא קרדיט. שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

אימה בשכונת נווה זאב: דיירי בניין באחד הרחובות הראשיים מספרים על רצף אירועים מפחידים ומטרידים. בין היתר, נמצא בלובי של אחד הבניינים פריט אמל''ח, המשטרה הוזעקה לטפל באירוע והדיירים נקראו להסתגר בבתיהם. ''זה היה מפחיד. זה בניין מגורים בשכונה טובה, לא אמורים לקרות מקרים כאלה'', מספר אחד הדיירים: ''אנחנו לא יודעים מה לעשות, אבל בטח לא רוצים להשלים עם המציאות הזו''.


''חייבים לטפל בנושא הביטחון. המטען בבניין הונח במקום בו משחקים ילדים. הפיצוץ אירע בערב, כמה שעות לפני המקום היה מלא אנשים. חייבים פה נוכחות של משטרה, של סיירים, אסור להשלים עם אירועים כאלה ולהפוך אותם לשגרה. חייבים להציף אותם ולטפל בהם מהשורש'', מספר דייר''ישבתי בבית. שמענו פיצוץ עז. אשתי אמרה שזה ילדים עם חזיזים של ל''ג בעומר. אבל אני מכיר חזיזים וזה לא היה חזיז, זה היה רימון הלם. החלונות רעדו''. גם דיירים אחרים מספרים כי שמעו קול נפץ עז בקרבת הבניין. 

זה אינו האירוע הפלילי הראשון בשכונה, הנחשבת איכותית ומבוססת:במרץ, 2021, נקראו חבלני משטרה לטפל בפריט חשוד שהוצמד לרכב ובבדיקת חבלנים התברר כי מדובר במטען חבלה. בזכות פעילותם המהירה והמקצועית, המטען נוטרל ונמנע אסון כבד. 

טיפול במטען חבלה בנווה זאב, ב-2021 (צילום סלולרי ללא קרדיט)​​​​​​​

בפברואר 2018 אירע במקום ניסיון חיסול. אלמונים, רכובים על אופנוע, פתחו בירי לעבר אדם שישב בבית קפה. האיש, כבן 50, נפגע באורח קשה ופונה לסורוקה. 

''חייבים לטפל בנושא הביטחון. המטען בבניין הונח במקום בו משחקים ילדים. הפיצוץ אירע בערב, כמה שעות לפני המקום היה מלא אנשים. חייבים פה נוכחות של משטרה, של סיירים, אסור להשלים עם אירועים כאלה ולהפוך אותם לשגרה. חייבים להציף אותם ולטפל בהם מהשורש'', מספר דייר.

​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C