פעוטה ננעלה ברכב בשכונת רמות: ''הורים, תדאגו למפתח זמין לרכב''

הפעוטה חולצה על ידי מתנדבי ''ידידים'', האב הנרגש ביקש להצטרף לשורות הארגון. ''קחו אתכם תמיד מפתח של הרכב'', מציעים המתנדבים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: ידידים https://yedidim-il.org

הבוקר, ראשון,  התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוטה כבת שנתיים שננעלה בשגגה ברכב לעיני אביה, ברחוב אשכולית , בשכונת רמות בבאר שבע.

סג"מ מחוז מרכז, גדעון הובר, ענה לשיחה והוציא קריאת חירום למתנדבי האזור. אוראל לנגר - סג"מ מחוז דרום, נענה לקריאה, הגיע במהירות למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ את הפעוטה בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

אוראל מספר: ״בדיוק הגעתי לבית הכנסת לתפילת שחרית, ובעודי בכניסה הנייד שלי צלצל. על הקו היה מנהל המחוז, אלעד מאיר, שעידכן אותי שנפתחה קריאת חירום על פעוטה שננעלה ברכב. מיד יצאתי לכיוון כתובת האירוע, ולמרות שזו שעה של עומסי תנועה בכבישי העיר, הצלחתי להגיע במהירות. התברר שהאבא הניח את המפתח על מושב הרכב, והדלתות ננעלו אוטומטית. תוך כחצי דקה הצלחתי לפתוח את דלת הרכב ולחלץ את הפעוטה בשלום. האבא הנרגש הודה על הסיוע המהיר, וביקש להצטרף להתנדבות בארגון״.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח - קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C