המשטרה במבצע משילות בבאר שבע: 3 דוחות על מאפרות ו-5 על עישון

צוותי שיטור עירוני נקודת עיר עתיקה, מס הכנסה, רישוי עסקים, הנדסה, פרשים, יס''מ וכלבנים פשטו על עסקים בעיר העתיקה - בדגש על קפה נרגילות. נרשם גם דוח אחד על פסולת וחניה
send whatsapp messsage send FB messsage
כוחות משטרה פושטים על עסקים בבאר שבע (צילום: משטרת ישראל)

מבצע משילות רחב היקף של משטרת ישראל בעיר העתיקה של באר שבע: אתמול, חמישי, בשעות הלילה, פשטו כוחות בהובלת מפקד שיטור עירוני, צוותי שיטור עירוני נקודת עיר עתיקה, מס הכנסה, רישוי עסקים, הנדסה,פרשים,יס''מ,כלבנים על עסקים בעיר, במטרה להפגין משילות. 

וידאו: תיעוד המבצע המשטרתי רחב ההיקף בעיר העתיקה של באר שבע (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

המבצע הוכתר בהצלחה רבה: הכוחות רשמו 3 דוח הצבת מאפרות,  5 דוח אי מניעת עישון, דוח אחד על פסולת ודוח אחד על חניית נכים.  3 עסקים נמצאו עם ניהול קופה שלא כדין - זומנו לחקירה ברשות המסים.  כמו כן, נתגלתה בניה לא חוקית של גלריה בקפה נרגילה - יועבר לבחינת צו הריסה. 

הכוחות גם הצליחו לעצור  שוהה בלתי חוקי שעוכב לתחנה. כמו כן, נרשמו 19 דוחות חניה, נתפסו שני נהגים בזמן פסילה ו-10 רכבים שהובילו חומר מסוכן ללא אישור. 

​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C