היערכות משטרתית רחבה לקראת המשחק הרגיש בין הפועל ב''ש למכבי חיפה

בשל הצפי להגעת כמויות קהל גדולות מהרגיל, כבר משעות הצהריים יתפרסו כוחות מסביב לטרנר והכניסה תותנה בבידוק קפדני, כלקח מאירוע האבוקות
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל

המשטרה נערכת לקראת המשחק הגורלי בין הפועל באר שבע למכבי חיפה שייערך הערב, שני, בשעה 20:30, באצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע. מדובר באחד המשחקים המותחים בעונה:העונה היו שלושה מפגשי ליגה בין השתיים ובכולם ניצחה מכבי חיפה. זאת, למרות שהפועל באר שבע הציגה משחק מצויין בשלושת המפגשים. הפועל באר שבע - והאוהדים, מגיעים עם רצון אדיר לנצח.

בשל המשחק הרגיש, המשטרה מתחילה להתפרס בשטח כבר משעות הצהריים. בין היתר, המשטרה הציבה שוטרים גלויים וסמויים לשמירת החוק והסדר, ולדבריה, תפעל בנחישות נגד כל מעשה אלימות או הפרת הסדר הציבורי בתחומי האצטדיון ומחוצה לו. המשטרה נערכת במעגלי אבטחה ושיטור רחבים מחוץ לאצטדיון, על מנת למנוע ולטפל באירועים חריגים מכל סוג שהם.

שערי אצטדיון טרנר יפתחו כבר בשעה 18:30.  הצפי הוא כי יגיע קהל רב למשחק וייערך בידוק קפדני שיערך בקרב הבאים לאצטדיון, בעקבות לקחי אירוע האבוקות. ''אנו ממליצים לציבור האוהדים להקדים את בואו למשחק מנת למנוע עומסי תנועה בצירים המובילים לאצטדיון ועומסים בשערי הכניסה'', אומרים במשטרה.

מהמשטרה נמסר כי לא תותר הכנסת אלכוהול למקום ולא תותר כניסת אוהדים שיהיו תחת השפעת אלכוהול, לא תותר כניסה עם נשק לתחומי האצטדיון,  הכנסת ציוד עידוד מותנית באישור המשטרה בלבד. חל איסור מוחלט על הכנסת אבוקות ואמצעי פירוטכניקה אחרים.

''מעבר קהל בין שערים ואי ציות להנחיות הסדרנים או השוטרים המוצבים במקום - מהווה עבירה על החוק ותטופל בהתאם. אירועי אלימות ובריונות מכל סוג שהם- יטופלו בנחישות ואפס סובלנות'', אומרים במשטרה. 

למידע נוסף: ניתן להתעדכן בכל עת גם באמצעות מוקד המידע 110 של משטרת ישראל.

​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C

.