נתפסו עם נשק טעון אחרי שגנבו ציוד מכני ממתקן מקורות

שני תושבי הפזורה פרצו למתקן של מקורות באיזור נבטים המועד לפורענות. הם נעצרו כשרשותם לא רק הציוד המכני אלא גם נשק ותחמושת
send whatsapp messsage send FB messsage
מחסניות שנתפסו אצל החשודים (צילום: משטרת ישראל)

שני חשודים מפזורת אל-חמידי נעצרו כשברשותם פריטים  שנגנבו ממתקן מקורות, נשק ותחמושת. ביום שישי התקבל במשטרה דיווח כי מתקן מקורות באזור נבטים נפרץ ונגנבו ממנו פריטים מכאנים המשמשים את העובדים.

שוטרי תחנת ערוער הגיעו למקום פתחו בחקירה,  אספו ממצאים והחלו בסריקות. תוך זמן קצר נודעה זהותם של שני חשודים תושבי פזורת אל חמידי.  בחיפוש ברכבם נתפס הרכוש החשוד כגנוב כמו גם 7 מחסניות רובה סער M16 טעונות כדורים. 
החשודים נעצרו, הובאו בפני בית המשפט ומעצרם הוארך עד מחר, שני.

איזור נבטים הוא אחד הקשים בכל הנוגע לגניבות חקלאיות. בעבר, תושבים מהפזורה אף חיללו את בית העלמין של המושב ובמקרים אחרים, פרצו לבתים וגנבו כלי רכב. ירי תועה מיישובי הפזורה פגע בבתים במושב. 
​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK