ח''כ אלמוג כהן ימונה לסגן שר לענייני מטרופולין באר שבע והנגב

ח''כ כהן, מסיעת עומצה יהודית, ימונה לסגן שר במשרד ראש הממשלה ויהיה אחראי על כל תהליכי העומק בבאער שבע ובנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
סגן השר לענייני מטרופולין באר שבע, ח''כ אלמוג כהן (צילומים: יח''צ, רקע: דני בלר)

שידרוג רציני: ח"כ אלמוג כהן,  מעוצמה יהודית, ימונה לסגן שר במשרד ראש הממשלה ויהיה אחראי במסגרת תפקידו על כל תהליכי העומק הקשורים בנגב בדגש על "מטרופולין באר-שבע" בכפוף להחלטת ממשלה.

לרשותו של סגן השר אלמוג כהן תוכפף מנהלת ייעודית,  אשר תפעל ליישום מדיניות הממשלה בנושא הנגב ופיתוחו. זו הפעם הראשונה שממשלת ישראל ממנה סגן שר ייעודי לענייני העיר באר שבע, כבירת הנגב והמטרופולין של המחוז. בכך, כהן יקבל מנדט לחולל שינויים רחבים בבאר שבע ובנגב, מתוך עמדת כהן במשרד ראש הממשלה, יוכל לקדם החלטות ממשלה במגוון נושאים לקידומה של העיר.

ראש עיריית באר שבע התקשר לברך את סגן השר הטרי: "אני מברך את אלמוג על המינוי המיועד. אני שמח ששמים את באר שבע והנגב על סדר היום של הממשלה. כעת שלב המעשים. נעבוד יד ביד לקדם את באר שבע והנגב, יחד עם כל השרים וחברי כנסת שיהיו שותפים למשימה זו, משימה לאומית שאין עליה מחלוקת פוליטית".

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK