''תסיע אותנו לנתיבות או שאני דוקר אותך''

כתב אישום נגד תושב באר שבע שאיים בסכין על נהג הסעות וניקב את הצמיגים של רכבו - כי הנהג סירב להסיע אותו ואת חבריו לנתיבות
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

אלימות חמורה: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב באר שבע שאיים על נהג הסעות בסכין ודקר את צמיג רכבו לאחר שלא נענה לדרישתו. 

ב-21 בדצמבר  התקבל דיווח במשטרת ישראל, אודות איומים בסכין וחבלה במזיד ברכבו של נהג הסעות בבאר שבע. עם קבלת הדיווח הוזנקו ניידות לאירוע ולאחר מספר דקות, השוטרים איתרו ועצרו את החשוד במעשה תושב באר-שבע.

מכתב האישום עולה כי החשוד, בן 20, אשר ישב במושב הסמוך לנהג, פנה במהלך הנסיעה לנהג וביקש ממנו להסיע אותו ואת שלושת חבריו שהיו עימו ברכב לנתיבות. משהשיב לו הנהג בשלילה וביקש לסיים את הנסיעה, שלף החשוד סכין מתקפלת מכיסו הפנה אותה לכיוון הנהג ואיים עליו שימשיך בנסיעתו.

לאחר שהקורבן סירב להמשיך בנסיעה, יצא החשוד מהרכב ניגש לחלקו האחורי של הרכב, תוך שהוא דוקר עם הסכין את הצמיג האחורי של הרכב ונמלט מהמקום יחד עם חבריו. 

כאמור, עם קבלת הדיווח במשטרה אודות האירוע  שוטרי תחנת באר שבע שפעלו במהירות הצליחו לעצור את החשוד ולהביאו לדין.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והיום הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל - שלוחת נגב, כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.


​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK