צפו: ראה אופניים חדשים - והעמיס לרכב

הילדים הניחו את האופניים בפתח הבית ותוך שניות - מגיע אדם ומעמיס לרכב. האם הגישה תלונה במשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
הנגב לוקח את את אופניים לרכבו (צילום מצלמת אבטחה)

מקומם: ילדיה של תושבת שכונת רמות הניחו את האופניים בפתח הבית - נכנסו ותוך שניות, שני זוגות האופניים נעלמו. במצלמת האבטחה נראה אדם מעמיס בנחת את האופניים על רכב ונעלם מהמקום. ככל הנראה, החשוד עקב אחרי הילדים וחיכה לרגע הנכון לקחת את האופניים. בסרטון נראים בבירור גם פניו של איש וגם מספר הרכב שלו. עם זאת, יש מי שסבורים שמדובר בלקיחה תמימה: האופניים החדשים היו ליד הפח והאיש אולי חשב שנתקל במציאת חייו.

וידאו: תיעוד המקרה (מצלמת אבטחה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

​​​​​​​​​​​​​​

המקרה ארעה ברחוב יעקב עורב, רחוב מקביל לשדרות צה''ל, הכביש החיצוני של שכונת רמות. בשכונות בבאר שבע עיקר הפעילות הפלילית מתרחשת ברחובות החיצוניים, מהן קל לגורמים העברייניים להיעלם אל תוך החשיכה. כך נפרצים עסקים, נגנבים ממירים קטליטיים מכלי רכב, מבוצעות פריצות לתוך בתים ומוטרדות נשים. במקרה זה, בסרטון מצלמת האבטחה נראה אדם שלא התאמץ במיוחד להסתיר את זהותו ואת לוחית הרכב.

אימם של הילדים אמרה כי ''אם מי מכם מזהה את הבן אדם /הרכב ויודע לקשר אותנו בכדי שישיב את האופניים. נודה לכם מאד. אני מאמינה שלקח בטעות כיוון שחשב שנזרקו , אודה לעזרתכם''. למרות החשש לטעות, האם הגישה תלונה במשטרה, בה נמסר מספר הרכב.

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK