האלימות בנגב: דקר את דודו - בגלל גור כלבים

האחיין לא אהב איך הדוד מטפל בגור הכלבים - ותקף אותו באכזריות: עלה הקלנועית בה נסע הדוד המבוגר ודקר אותו
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Márton Novák

אלימות בלי סוף בנגב: צעיר מכר לדודו, אדם מבוגר, המוגבל בניידות מיישוב בשער הנגב, גור כלבים של רועה גרמני. האחיין לא היה מרוצה מהאופן בו הדוד מטפל בכלב, והחליט להביא אליו את אימו של הגור, כדי שהגור יינק ממנה ויתחזק. הוא גם קשר אותם לאותו עמוד.

הפעם, הדוד לא היה מרוצה מהמצב, נכנס לביתו ויצא עם סכין כדי לחתוך את החבל בו קשורים הכלבים. הדבר העלה את חמתו של האחיין, שרדף אחרי דודו ואחרי ויכוח, עלה על הקלנועית ודקר אותו, תוך שהסכין חודרת לריאתו וגורמת לו לפציעה קשה. האחיין נעצר והיום הוגשה כנגדו הצהרת תובע. 

רס''ר גל שמש, מתחנת נתיבות, פיקד על החקירה שהבילה למעצר: ''חשוב בעבירות אלימות להודיע במיידית למשטרה. מדובר בעבירה חמורה, של פגיעה בגוף. משטרת ישראל פונה לציבור, לא להסס ולהודיע למשטרה על עבירות אלימות וכל תופעה שיש בה לפגוע בשלומו וברכושו''.

גיסו, הנשוי לאחותו של החשוד, טוען הערב, חמישי, בשיחה עם חדשות באר שבע והנגב, כי לא החשוד שבידי המשטרה הוא הדוקר, וכי הודקר בכלל מסתובב חופשי. הוא מבסס את טענתו על עדויות של אנשים שנכחו בעת האירוע. לדבריו, החשוד בכלל הותקף על ידי הדוד ודרס אותו בקלנועית.


​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK