מחזירים את עדן גבאי הביתה

לנס הזה צריך לעזור מכל הלב: עדן גבאי לא ידעה כי בגופה קריש דם מסכן חיים. מערכות גופה קרסו, אך היא ניצלה באורח נס. עכשיו היא זקוקה לסיוע בשיקום. כך תוכלו לעזור לה
send whatsapp messsage send FB messsage
עדן ובני משפחתה. שיקום ארוך עוד לפניה (צילום: אלבום משפחתי)

לפעמים, גם נס זקוק לעזרה של כולנו: חייה של עדן גבאי, בת 23 מבאר שבע, ניצלו באורח נס. היא אם לליהלי בת השלוש וגאיה בת החמישה חודשים ולא ידעה כי קריש דם מצוי בגופה בעקבות לידת בתה. 

בקיץ, עת שישבה של שפת הבריכה, כדור משחק פגע בגבה והזיז את קריש הדם, שהתמקם בין לבה לריאותיה. היא החלה לחוש ברע, פנתה למיון, אך הוזחרה פעם אחר פעם לביתה. 

באחת הפעמים, היא איבדה את הכרתה והובלה לטיפול נמרץ. מערכות גופה החלו לקרוס ונשקפה סכנה לחייה. הרופאים ביצעו בה החייאה משך שעה וחצי וכשהצליחו להשיב לה סימני חיים ולייצב את מצבה, היא חוברה למכונת אקמו. במהלך חודשיים מצבה ידע עליות ומורדות, עד שהתייצבה. לדברי משפחתה הדרך להחלמתה עוד ארוכה. 

עדן גבאי (צילום: אלבום משפחתי)

היא ומשפחתה זקוקים לעזרה בייעוץ רפואי, שיקום ופיזיותרפיה, אשר אינם ממומנים על ידי קופת החולים, הנגשת הבית והסביבה אליה תשוב (לפני האשפוז התגוררו בדירה בקומה שלישית ללא מעלית) וגידול הילדים הקטנים.

''כאן אנו שוב פונים לתמיכת הקהילה, שהוכיחה את כוחה בחיבוק המשפחה בזמן השהות בטיפול הנמרץ, ומבקשים לגייס עבור עדן סכום שיאפשר לה להתמקד בשיקום הרפואי, ללא ענן של חרדה כלכלית מעל ראשה'', אומרים בני משפחתה.

וידאו: סרטון שהשמפחה הכינה על סיפורה האישי של עדן
​​​​​​​​​​​​​​


משפחתה פתחה דף לגיוס מימון המונים ועד כה למעלה מ-2,000 איש נרתמו לסייע. היעד הוא להגיע ל-300,000 שקלים, עלות השיקום שיאפשר לעדן לחזור לתפקוד מלא ולמשפחתה להנגיש את הבית עבורה. 

קישור לאתר מימון המונים

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK