הכוחות המשולבים בבאר שבע עצרו חשודים בשני מעשי ביריונות

תוך דקות: בן מיעוטים ניסה לגנוב במאפיית אורן, שני חשודים נסעו בפראות בפארק הנחל - ובשני המקרים הכוח המשולב בבאר שבע הביא למעצרם
send whatsapp messsage send FB messsage
הכוחות המשולבים בבאר שבע עצרו חשודים בשני מעשי ביריונות מעצר החשודים בפארק הנחל (צילום: עיריית באר שבע)

ערב לא שקט - והפגנת משילות של כוחות הפועלים למען ביטחון באר שבע: בן מיעוטים נעצר לפני זמן קצר, ראשון בלילה, לאחר מעשה אלימות ונסיון גניבה על פי החשד במאפיית אורן, במרכז אורן, על ידי סיירת הביטחון וכוח מגב, זמן קצר לאחר האירוע.

בעקבות דיווח על אלימות במאפיית אורן, צוות של סיירת הביטחון הגיע למקום יחד עם כוחות מג"ב. לאחר סריקות מהירות, צוות של סיירת הביטחון זיהה את החשוד, חתר למגע. לאחר שהחשוד תקף את הצוות, יחד עם כוח מגב שהצטרף נעצר החשוד והובא לתחנת באר שבע. נערכות סריקות בשל האפשרות כי קיים חשוד נסף.

אחרי מספר דקות, צוות משולב שיטור עירוני, סיירת ביטחון ומשמר השכונה ביצע מעצר רכב שנסע בפרעות ומהירות בפארק נחל באר שבע בזמן שנכנס לשכונת הפארק. הרכב והחשודים מעוכבים.

''אנו קוראים לציבור להמשיך ולדווח על כל מעשה אלימות ובריונות למוקד המשטרה 100 או למוקד 106 של עיריית באר שבע'', אומרים הערב בעיריית באר שבע.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK