רוביק דנילוביץ' נפגש עם אלמוג כהן: ''נקדם ביחד פרויקטים''

ראש עיריית באר שבע נפגש עם מס' 3 ברשימת עוצמה יהודית. השניים סיכמו לקדם יחדיו פרויקטים לטובת באר שבע והנגב, בהם החזרת חוקי הנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
ראש עיריית באר שבע עם מס' 3 ברשימת עוצמה יהודית, אלמוג כהן (צילום: עיריית באר שבע)

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', נפגש עם מספר 3 ברשימת עוצמה יהודית, אלמוג כהן, שיזם בבאר שבע את סיירת בראל, בה מתנדבים לוחמים לסיורי אבטחה ברחבי העיר. 

''במסגרת הפגישות שאני עורך עם חברי כנסת ומועמדי המפלגות השונות מהנגב ומהדרום, נפגשתי הבוקר עם אלמוג כהן'', אמר דנילוביץ'.

''הצגתי בפני אלמוג את סוגיית הטבות המס לתושבי העיר באר שבע, ואת החשיבות הרבה והתרומה לפיתוח באר שבע כמטרופולין, כפי שהיה בחוקי הנגב המקוריים''.

''לצד החזרת הטבות המס לתושבי באר שבע, סיכמנו כי בכנסת הבאה נקדם ביחד פרויקטים ויוזמות שיהפכו את באר שבע והנגב לאזור הביקוש הבא של מדינת ישראל: קידום הקמת בית החולים החדש, החלטת ממשלה להקמת שדה תעופה בנבטים, חיזוק הביטחון האישי והמשילות ועוד''.

''פיתוח הנגב היא משימה לאומית ואינטרס לאומי ואני מצפה מנבחרי הציבור מכל המפלגות, לתמוך, לקדם ולהיות לצידנו. אמשיך להפגש עם חברי הכנסת והמועמדים מכל הקשת הפוליטית'', סיכם ראש עיריית באר שבע.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm