מפחיד: גנבי רכב בפעולה בבאר שבע - כבר לא חוששים מכלום

זוג גנבי רכב התעסק שעה ארוכה במכונית ברחוב עשהאל, סמוך לקניון אביה. הם לא חששו להתקל בסיור או בניידת ובצעו את זממם בניחותא
send whatsapp messsage send FB messsage
הגנבים בפעולה מבחינים במצלמה - וממשיכים כאילו כלום (מצלמת אבטחה)

אבדן הביטחון בבאר שבע: גנבי הרכב לא מתרגשים לא ממצלמות האבטחה ולא מהסיורים, ועושים כל מה שבא להם בלי למהר. תושבת באר שבע נדהמה לגלות הבוקר כי ממכוניתה, מסוג יונדאי, נגנבו ממיר קטליטי ואגזוז, נזק של אלפי שקלים. היא בדקה את מצלמת האטבחה ונדהמה לראות את גנבי הרכב עושים את שלהם מבלי לחשוש ומבלי למהר.

וידאו: תיעוד הגניבה (צילום מצלמת אבטחה, ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


המקרה אירע סמוך לשעה 2:20 לפנות בוקר, ברחבת עשהאל, סמוך לקניון אביה, בליבה של העיר באר שבע, בשכונה די מרכזית, שלא יהיה קל להימלט ממנה לתוך החשיכה. רחבת עשהאל היא חרבת קצרה יחסית, שהמוצא שלה לשדרות שאול המלך, מקום מואר היטב. על פי מפת ה-GIS של עיריית באר שבע, אין בקרבת מקום מצלמות אבטחה (הקרובה ביותר נמצאת ברחבת החי''ל ומשקיפה לגינת שכונתית).

כלי רכב בבאר שבע מועדים לפורענות: מרכבי טויוטה נגנבים ממירים קטליטיים, מכלי רכב אחרים נגנבים, גם לאור היום, צמיגים. הגניבות מתרחשות במקומות מרכזיים, הומי אדם, מבלי שאיש ישים לב.

זאת ועוד: לדברי שכנים, בגינות המשחקים, שהוקמו לרווחת התושבים, מתכנסים בלילה צעירים לעשן ולשתות אלכוהול, תוך גרימת מטרדי רעש. הדבר קורה, על פי הדיווחים, בשכונות בהן ד' ו-ה'. תופעה נוספת היא של נהגים הנוסעים בפראות, תוך בלימות פתע. ''באים לחפש בנות, עצוב לראות בנות שעולות לרכב תמורת הבטחה לסיגריות או לוודקה. נוסעים כמו מטורפים'', מספרים דיירים ברחוב הצבי, שסובלים מהמטרד. 
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm