מפחיד: ''חשוד רדף אחריי, נכנס לרכב והאיץ לעברי''

רעות, מבאר שבע, קבעה אתמול, חמישי, להיפגש עם חבר ברחוב יצחק נפחא בבאר שבע, סמוך למתחם מבנה - ואז לדבריה חשוד החל לרדוף אחריה, נכנס לרכב והאיץ לעברה. במכון השטיפה טוענים כי לא היו דברים מעולם
send whatsapp messsage send FB messsage
זירת האירוע (צילום סלולרי ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

רעות, מבאר שבע, קבעה אתמול, חמישי אחרי הצהריים, להיפגש עם חבר, על מנת לשבת באחד מבתי הקפה משהו סמוך למתחם וואן, ברחוב יצחק נפחא בבאר שבע. לדבריה, צעיר חשוד החל לרדוף אחריה, נכנס לרכב, החל לצפור לעברה, האיץ, עשה לעברה תנועות ולאחר מכן, נכנס לאחד העסקים באיזור. רעות התקשרה למשטרה ודיווחה אודות האירוע.

לדבריה, מדובר באירוע מפחיד. ''ממש לא רחוק משם נרצחו ארבעה אנשים בפיגוע, פשוט מזעזע ומפחיד מה שנהיה בעיר הזאת. למה אנשים צריכים לפחד ללכת ברחובות  באר שבע בשעה 16:00 בצהריים''.

רעות אומרת, כי בעת המקרה הייתה שם לבדה וגם אם החבר שלה היה איתה, היו בוחרים לא להתעמת עם החשוד ולעזוב את המקום, מחשש שחבריו של החשוד יצטרפו לתקיפה.

ניידת של סיירת בראל בזירת האירוע (צילום: הוועד להצלת הנגב)

גולשים שנחשפו לרשומה (פוסט) שרעות העלתה בקבוצת ''באר שבע ביחד'', חלקו חוויות דומות. עם זאת, המעורבים באירוע מספרים לעומת רעות כי הם הגיבו להתגרות מצדה, עובדה שרעות שולתת מכל וכל. 

הוועד לצלת הנגב אומר כי מיד עם היוודע האירוע, נשלח צוות של סיירת בראל למקום: ''למשטרה תוגש תלונה על ידי הנפגעים ואנו תקווה שאולי הפעם המשטרה תפעל כראוי וגם בית המשפט יפעל כראוי. אל להם לפגיעה פיזית בנפש כדי לטפל באירועים''.

שריף אל עטאונה, בעצמו בעל מכון שטיפה, ביקש להגיב בפוסט משלו בבאר שבע ביחד: ''אתמול נכתב פה פוסט של ידידתי רעות על חוויה שנתקפה על ידי ילד מהשטיפה שבתמונות''.

''הבטחתי לבדוק הכל כי ראיתי הרבה תגובות לא בסדר כלפי העדה שלי ואוציא את האמת אתם רואים את. השער חשמלי שממול? כן צילמתי גם , הילד רץ לכיוון השער שנפתח כדי להוציא את הרכב שלו משם לפני שייסגר, בדיוק באותו הרגע עברה משם רעות ברגל והייתה מול השער והיא חשבה שהוא רץ לעברה , עבר אותה ולא הסתכל עליה אפילו, לקח את הרכב עשה סיבוב בצומת וחנה 
זה כל הסיפור.  חברים תבדקו קודם כל מה היה, הילד הזה הוא הבן של הבעלים של השטיפה והוא בן אדם מבוגר שיש לו מלא לקוחות יהודים שיושבים אצלו , צוחקים מעבירים חוויות מלפני שנים. שאלתי את הילד אם היה ביניהם שיח בכלל, אמר 'לא'. לא יעזור לאף אחד ובטח לא מהדור הצעיר שכל פעם. מעלים פוסטים להריסת הדו קיום פה. אנחנו חיים ביחד, עובדים ביחד , שותים קפה ביחד ,  מפרנסים אחד את השני בעיר הזאת. דרך אגב הילד ישב ליידי עם דמעות בעיניים, ורואים שלא היו לו כוונות רעות''.

ביום ראשון פרסם שריף אל עטאונה סרטון מצלמת אבטחה, המחזק את גרסת בעלי מכון השטיפה, על פיה הצעיר כלל לא רץ לעבר הצעירה רעות, אלא כפי שתיאר, רץ לעבר השער שעמד להיסגר. עטאונה, אגב,  המוכר לכל הבאר שבעים מהעסק שלו לשטיפת מכוניות, הוא הנין של ראש עיריית באר שבע הראשון, השייח' עלי אל-עטאונה, ששלט בשנים 1900 ועד 1922. 

את סיפור חייו של שריף והסבא רבא שלו תוכלו לקרוא בכתבה זו.

וידאו: מצלמת האבטחה של מכון השטיפה
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm