תקרית חמורה: ''בתי הוכתה באכזריות, צעקו לה 'יהודיה עופי מפה''

נערה בת 15 הותקפה בגינת משחקים ברחוב התלמוד, בשכונה ד' בבאר שבע: ''שלוש בנות צעקו לה 'יהודיה עופי מפה', היכו אותה באגרופים, היא התעלפה, ידה נשברה''
send whatsapp messsage send FB messsage
רח' תלמוד (גוגל מפות), אמבולנס וניידות (צילום: דוברות מד''א) / המחשה, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

תקרית חמורה בגינת משחקים ברחוב התלמוד, בשכונה ד' בבאר שבע: א', אימה של נערה בת 15, מספרת לבנרז'ה חדשות כי במוצאי שבת האחרונה, בתה בת ה-15 ישבה בגינת המשחקים ברחוב התלמוד בבאר שבע, כאשר הותקפה באכזריות על ידי 3 בנות דוברות ערבית. ''אמרו לבת שלי 'יהודיה עופי מפה' ופיצצו אותה במכות, משכו לה בשיערות ושברו לה את היד. מצאתי אותה מעולפת ופינינו אותה לחדר המיון. היא בחרדה איומה, לא מתאוששת מאז''.

''לאן הגענו, שזה קורה פה, ליד הבית. הנות האכזריות האלה פוצצו אותה מכות. אמרו לה 'זה הארץ שלנו, עופי מפה'. הבת שלי הייתה המומה. הזמנתי את המשטרה, שגבתה עדות''.

מדברי האם, עולה כי הבנות אותרו, אך הן מתחת לגיל האחריות הפלילית והטיפול בהן הועבר לרשויות הרווחה. ''הבת שלי לא מוכנה לצאת מהבית אחרי האירוע הנוראי שעברה. בושה מה שקורה כאן, חייבים לשים לזה סוף. אני לא מתכוונת לוותר''.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm