ראשת עיריית ערד לשעבר הושבעה כח''כית מטעם הליכוד

טלי פולסקוב, שכיהנה כראשת עיריית ערד וסגנית יו''ר הכנסת, נכנסה במקומו של גדי יברקן, שהתפטר מהכנסת להתמודד בפריימריז הליכוד
send whatsapp messsage send FB messsage
ח''כ טלי פולסקוב בעת השבעתה (צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת)

ח"כ טלי פלסקוב הצהירה היום, שני, במליאת הכנסת הצהרת אמונים ותכהן כחברת כנסת בסיעת הליכוד, במקומו של גדי יברקן שהתפטר בתחילת החודש  מחברותו בכנסת כדי להתמודד בפרימריז של הליכוד על המשבצת המשוריינת לעולים.

זמן קצר אחרי השבעתה אמרה לברנז'ה חדשות באר שבע והנגב: "תמיד אהבתי את העשייה הפרלמנטרית והעזרה לאנשים. לצערי הרב בשלושת החודשים הקרובים אין אפשרות להצעות חוק,או הצעות לסדר היום ודיונים . אך בכל אופן אתן את כל כולי לטובת הציבור".

"לדוגמה, נושא הנגב הוא חשוב ביותר ואני אמשיך ללוות אותו אני חושבת  שיש מקום שנקים לובי אזרחי של תושבי הנגב מכלל הישובים ללא צבע פוליטי . אנחנו יודעים עד כמה המטרה היא חשובה ביותר שנוכל להמשיך לחיות ולגור בנגב ללא חשש לשלומנו ושלום משפחתנו וחברנו שנמצאים במצבים של סיכון בכבישים ויידוי אבנים או הארועים הקשים בבאר שבע. הדבר המחייב הראשוני לדעתי קודם כל הוצאת  הנשק האישי שלא מוחזק ברישיון במיגזר הבדואי. הממשלה תצטרך להשקיע לא מעט תקציב לזה אולם חייבים אם לא נעשה את זה עכשיו זה יהיה מאוחר. אני תושבת ערד אני אוהבת את העיר שלי ולא מתכוננת לעזוב אותה לכן אעשה הכל במאבק זה שהחיים שלנו יהיו בטוחים".

פולסקוב עלתה לישראל בשנת 1991 ונקלטה בעיר ערד. באפריל 2010 נבחרה לראשות עיריית ערד. בשנת 2014 זכתה ב-55% מקולות הבוחרים ונבחרה שנית לראשות העירייה. לקראת הבחירות לכנסת העשרים הצטרפה למפלגת כולנו,הוצבה במקום השישי ברשימת המפלגה לכנסת ונבחרה לכנסת. בכנסת שימשה כסגנית יושב ראש הכנסת.

פולסקוב הייתה מועמדת במקום החמישי מטעם "כולנו" בבחירות לכנסת העשרים ואחת, אך לא נבחרה. לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושתיים, התאחדה כולנו עם מפלגת הליכוד וב-31 ביולי 2019 התפקדה פלוסקוב לליכוד, יחד עם יו"ר כולנו משה כחלון והשר אלי כהן. היא הוצבה במקום ה-35 ברשימת הליכוד ולא נבחרה לכנסת.

לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושלוש הוצבה שוב במקום ה-35 ונבחרה לכנסת, הפעם מטעם הליכוד. ביולי 2020 מונתה ליושבת ראש ועדת האתיקה.

לקראת הבחירות לכנסת ה-24 הוצבה במקום ה-31 ברשימת הליכוד ולא נכנסה לכנסת. אך היא שבה לכהן כחברת כנסת לאחר כניסת התפטרותו של גדי יברקן לתוקף. לקראת הבחירות לכנסת ה-25, התמודדה לראשונה בפריימריז של הליכוד ולא הצליחה להגיע למקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת.

​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com
תוכלו לצרף חברים ע״מ לקבל עדכונים בקבוצת הווצאפ בקישור>>>  https://bit.ly/3J84mAm