ההפקרות בכבישי הנגב: חצה באור אדום במהירות 195 קמ''ש

הנהג הצעיר נתפס בכביש 25 כשהוא נוסע במהירות כפולה מהמותר, נעצר, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים
send whatsapp messsage send FB messsage
נסע במהירות כפולה מהמותר (צילום: משטרת ישראל)

יחידת תביעות התעבורה שלוחת נגב של משטרת ישראל הגישה כתב אישום ובקשה לפסילה עד לתום הליכים נגד נהג חדש שנתפס נוהג במהירות חריגה של 195 קמ"ש.

שוטרי משטרת תנועה ארצית באגף התנועה בשת"פ יחידת יואב שעסקו בפעילות אכיפה יזומה נגד עבירות מסכנות חיים קלטו במכשיר למדידת מהירות, רכב פרטי הנע במהירות מופרזת של 195 קמ"ש וחציה של רמזור באור אדום בכביש 25 בסמוך צומת אבו תלול בדרך בה המהירות המותרת הנה 90 קמ"ש בלבד.

בשל חומרת מעשיו הנהג תושב אעצם (18) נעצר נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים, הוגש נגדו כתב אישום בהליך מהיר והוחלט על פסילת רישיון נהיגה עד תום הליכים.

מהמשטרה נמסר כי נהיגה במהירות חריגה הינה אחד הגורמים המשפיעים על חומרת הפגיעה חלילה בזמן תאונת דרכים. ידוע כי יש קשר ישיר בין תאונות דרכים קטלניות לבין מהירות הנסיעה בה היו מעורבים כלי הרכב. משטרת ישראל המבצעת אכיפה ממוקדת נגד נהגים המרשים לעצמם לנהוג במהירות מופרזת ולסכן את משתמשי הדרך, פועלת מתוך מטרה, ליצור הרתעה ולהגביר את הביטחון בכבישים.​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com
תוכלו לצרף חברים ע״מ לקבל עדכונים בקבוצת הווצאפ בקישור>>>  https://bit.ly/3J84mAm