מייסד יח' האופנועים ב''משמר השכונה'', בין מועמדי ''גיבורי השנה''

הטקס, הנערך בקשת 12 שיתוף עם מפעל הפיס, מציין את האנשים היחודיים המשפיעים על ההתנדבות בקהילה בדרכם החלוצית
send whatsapp messsage send FB messsage
דורון אברג'ל, מייסד יחידת האופנועים (צילום: באדיבות משמר השכונה)

מייסד יחידת האופנועים במשמר השכונה בבאר שבע, דורון אברג'ל,  נכלל ברשימת ''גיבורי השנה'' של קשת 12 ומפעל הפיס. טקס גיבורי השנה יציין את האנשים היחודיים המשפיעים על ההתנדבות בקהילה בדרכם החלוצית והיחודית.

דורון אברגיל, מייסד יחידת האופנועים של "משמר השכונה", משלב בחייו בין אהבה לאופנוע והאהבה לעיר באר-שבע. תכנית "משמר השכונה" שמה לה למטרה להעלות את תחושת הביטחון האישי של תושבי העיר באר שבע והבאים בשעריה, זאת , באמצעות סיורים רכובים המתקיימים מדי ערב בהתנדבות מלאה ע"י תושבי העיר.

וידאו: דורון אברג'ל, מייסד יח' האופנועים במשמר השכונה (צילום: באדיבות משמר השכונה)
​​​​​​​


התכנית מונה כ-400 מתנדבות ומתנדבים. 50 מתנדבים מתוכם מבצעים התנדבות יחודית באמצעות האופנועים, ביחידה אותה יסד דורון לפני כשנה. היחידה נחשבת לפורצת דרך ואין כזו ברשויות מקומיות במדינת ישראל. 

דורון, איש עסקים, אוהב את העיר ואת תחביב האופנוע, גייס ורתם קבוצות רכיבה של שבת להתנדבות בלילות. מדי ערב, האופנוענים מסיירים בזוגות (לכל הפחות) באזורי מסחר, בילוי, פארקים ונקודות חמות.

חלק ממתנדבי ''משמר השכונה'' (צילום: באדיבות משמר השכונה)​​​​​​​

הפרויקט נערך בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל, ואחת לחודש מתבצע סיור משותף עם מפקד המחוז, ויחידות יואב ויס"מ. 

תמי איבגי חדד, מנהלת תכנית "משמר השכונה", מנהלת המחלקה העירונית להתנדבות בתחומי החירום והביטחון האישי. בעיריית באר שבע, המליצה על דורון. 


​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com
הצטרפו לקבוצת הווצאפ השקטה ותהיו מעודכנים לפני כולם בקישור>>>  https://bit.ly/3J84mAm