ג'ולי קייט מונתה לראשת סניף ישראל ביתנו בב''ש

קייט הינה פעילה חברתית ומייסדת שותפה של הפורום לקידום הנגב, ממובילות המחאה על המשילות בנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
קייט וליברמן (צילום: דוברות מפלגת ישראל ביתנו / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

ג'ולי קייט מונתה לראשת סניף ישראל ביתנו בבאר שבע - על כך הודיעה המפלגה בראשות אביגדור ליברמן.

קייט הינה פעילה חברתית ומייסדת שותפה של הפורום לקידום הנגב, ממובילות המחאה על המשילות בנגב. עלתה לארץ מליטא בשנת 1997 וגדלה בבאר שבע. לאחר מספר שנים במועצת מיתר, בהן כיהנה כחברת מועצה ויו"ר ועדת הרווחה, היא חוזרת לעיר נעוריה יחד עם בן זוגה לביא ושני בניה.

ג'ולי הינה בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ותואר שני נוסף במנהל ומדיניות ציבורית. לשעבר מנהלת מקלט לנשים ומועמדת לאות הוקרה על פועלה למניעת האלימות נגד נשים. 

ג'ולי קייט: "אני שמחה ונרגשת על הזכות להוביל את סניף באר-שבע של מפלגת ישראל ביתנו ומודה ליו"ר המפלגה אביגדור ליברמן על האמון והתמיכה. לנגד עיניי ניצב אתגר פיתוח וקידום הנגב בכלל והעיר באר-שבע בפרט, למען ביטחונם ואיכות חייהם של התושבות והתושבים."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​