כתב אישום נגד תושב חורה: נסע ב-200 קמ''ש - מול משאיות וכלי רכב

בעת שנסע במהירות מופרזת, הוא לא נענה לאזהרות השוטרים וביצע עקיפה אסורה, תוך סיכון משאיות וכלי רכב שנסעו במסלול הנגדי
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Image by tookapic from Pixabay

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד איוב רבאדי בן 30 מחורה, אשר נסע בצורה פראית ומסוכנת במהירות של כ-200 קמ"ש, בכביש בו המהירות המירבית המותרת היא 80 קמ"ש, וסיכן נהגים אחרים.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עורכת הדין אלכס דרנבוים, ב-25 בספטמבר נהג הנאשם ברכבו במהירות מופרזת, כשאדם נוסף לידו, בכביש בין עירוני 358, לא נענה להוראות השוטרים, אלא הגביר את מהירות נסיעתו והחל לעקוף בקו הפרדה רצוף כלי רכב שנסעו לפניו. בעת העקיפות, כלי רכב פרטיים ומשאיות שנסעו בנתיב הנגדי נאלצו לסטות במהירות מנתיב נסיעתם לשול הכביש ולבלום על מנת למנוע את התנגשות הנאשם בהם.  למרות קריאות השוטרים לעצור, המשיך הנאשם בנסיעה במהירות ובפראות לכביש 3415, ואף הגיע למהירות שעולה על 210 קמ"ש. הנאשם נעצר בכביש 40 דרומית לקרית גת.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

לחובתו של הנאשם עבר פלילי בעבירות שונות ובעבירות תעבורה, והוא אף ריצה עונשי מאסר בפועל.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, וכן לחלט את רכבו ששימש לביצוע העבירה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com