מוקד חיסוני הקורונה של הכללית בקונכיה נפתח מחדש

המוקד הוקם בזמן שיא, תוך שיתוף פעולה עם עיריית באר שבע. במתחם 10 עמדות חיסון ויוכלו להתחסן בו 1,500 איש מדי יום
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות קופ''ח כללית

כחודשיים וחצי לאחר סגירתו, כללית פתחה מחדש את המוקד הגדול ביותר בדרום לחיסונים נגד קורונה בהיכל ה״קונכייה״ בבאר שבע. 

המתחם שפעל בחלקו הראשון של המבצע במשך 70 ימים ו-55,000 מנות חיסון ייפתח מחר, חמישי,  כ-1,400 מטופלים ומטופלות כבר הוזמנו לקבלת חיסון ובמקום יפעלו בו זמנית 10 עמדות חיסון. 

במוקד שהוקם בשיתוף פעולה הדוק עם עיריית באר שבע, יחוסנו בכל יום כ-1500 אנשים. במקום קיים מתחם המתנה לפני החיסון ומתחם המתנה למי שכבר חוסנו, המוקד הוקם בזמן שיא של ארבעה ימים, בזמן זה אלפים מתושבי העיר והסביבה כבר קיבלו את מנת החיסון השלישית במתחם שפעל החל משבת במרפאת י״א. 

ההחלטה על פתיחת המתחם מחדש התקבלה עם פתיחת המבצע כדי להעניק שירות בזמינות גבוהה לאור ההיענות ההולכת וגדלה בקרב הציבור.

בקופה אומרים כי ''מחוז דרום מוביל היום עם אחוז המתחסנים הגבוה ביותר בכל חלקי הארץ, 25% מקהל היעד, מטופלי כללית כבר חוסנו בחיסון שלישי. שהם למעלה מ-17,000 איש עד כה''.

מנהלת מחוז דרום של כללית הגב׳ חדווה אמונה אמרה כי ''מאות מעובדי המחוז פועלים החל מיום שבת לטובת ציבור המטופלים שנוהר מאז פתיחת המבצע לקבל את החיסון השלישי. המתחמים בכל רחבי הדרום פועלים משעות הבוקר המוקדמות ועד הלילה מתוך תחושת שליחות ברורה כי יש לעשות הכל כדי להחזיר את השגרה ולהילחם בקורונה. בכל יום מגיעים מטופלים ומטופלות המעריכים את העבודה המסורה של העובדים ואנו מצידנו ממלאים את תפקידנו מתוך אחריות גדולה''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com