לראשונה: מכרז פומבי לבניית 84 יח''ד בשגב שלום

הפרוייקט יהווה פתרונות דיור לפחות ל- 84 רוכשים פרטיים משפחות וצעירים, בני המקום והסביבה המבקשים להתגורר ולקבוע את ביתם בשגב שלום באיזור מרכזי ואיכותי
send whatsapp messsage send FB messsage
לראשונה: מכרז פומבי לבניית 84 יח''ד בשגב שלום היישוב שגב שלום (צילום: Amos Meron / CC BY SA 3.0)

רשות מקרקעי ישראל מפרסמת לראשונה מכרז פומבי לבניית 84 יח"ד בבנייה רוויה בשכונה 8 ביישוב שגב שלום. זוהי יוזמה משותפת של רשות מקרקעי ישראל, הרשות המקומית והרשות לפיתוח והסדרת התיישבות הבדואים.

המכרז הינו חלק מתוכנית 7/במ/194 ('שגב שלום – שכונת המרכז'), העוסקת בהקמת שכונת מגורים סמוכה למרכז הישוב,  ועל הציר הראשי המהווה כניסה לישוב. השכונה כוללת מגרשים למגורים א'  לצמודי קרקע ומגרש  לבניית -84 יח"ד במגורים ב' בבנייה רוויה עד 3 קומות, חלק ממגרשי המגורים עם חזית מסחרית.

הפרוייקט יהווה פתרונות דיור לפחות ל- 84 רוכשים פרטיים משפחות וצעירים, בני המקום והסביבה המבקשים להתגורר ולקבוע את ביתם בשגב שלום באיזור מרכזי ואיכותי.

ברשות מקרקרעי ישראל אומרים כי הזוכה במכרז יתכנן ,יבנה וישווק את יחידות הדיור בהתאם לצרכים המקומיים.  המתחם שישווק במסגרת המכרז מיועד ליזמים וקבלנים. במכרז מזמינה רשות מקרקעי ישראל את ציבור היזמים להגיש הצעות לחתימה על חוזה חכירה לתקופה של 98 שנים, עם אופציה להארכה לעוד 98 שנים בגין המתחם שפרטיו יפורסמו בחוברת המכרז ולחתימת חוזה בנייה, לבניית כ-84 יחידות דיור למגורים בבנייה רוויה. המכרז מיועד ליחידים/יזמים/ קבלנים/ חברות אשר רוכשים זכויות בקרקע לבניית יחידות דיור. לא תתקבלנה הצעות מתחת למחיר המינימום.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com