צעירה נהרגה בנפילה ממרפסת ביתה

בת 23, תושבת מצפה רמון, נשענה על מעקה מרפסת ביתה, בקומה השלישית, אבדה את שיווי המשקל ונפלה מגובה של כ-10 מטרים. בתום מאמצי החייאה, צוות מד''א נאלץ לקבוע את מותה
send whatsapp messsage send FB messsage
המעקה שקרס, בפתח הבניין (צילום: דוברות זק''א)

צעיר, כבת 23, נהרגה בנפילה ממרפסת ביתה, בקומה שלישית. צוות מד''א הגיע למקום וביצע בה פעולות החייאה, אך לנאלץ לקבוע את מותה.

חובש רפואת חירום במד"א שמעון יפרח ופראמדיק מד"א שמעון שי אקנין סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הצעירה שוכבת בסמוך לבניין המגורים כשהיא מחוסרת הכרה עם חבלה רב מערכתית קשה. סיפרו לנו שהיא נשענה על גדר ונפלה מגובה של כ-10 מטרים. ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בה פעולות החייאה ממושכות שבסופן לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה במקום."

וידאו: פראמדיק שמעון אקנין בזירת האירוע (צילום: דוברות מד''א)
​​​​​​​

שמעון שרחטון מתנדב זק״א מצפה רמון: ''מדובר באישה צעירה בת 23 שככה״נ נשענה על הסורגים בחלון ביתה שבקומה השלישית בבנין ונפלה. כשהגעתי למקום ראיתי את האישה שוכבת סמוך לבנין מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית. צוותי מד״א ביצעו פעולות החייאה ממושכות, לצערי לאחר מאמצים רבים פראמדיק מד״א אישר את מותה במקום. מתנדבי זק״א מצפה רמון טיפלו בכבוד המת הזירה הקשה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה''.