חייל תושב הנגב נהרג בתאונת דרכים בגזרת הר דב

רב-טוראי סהר אלגזר ז"ל, בן 20 במותו ממושב רנן, נהרג בהתהפכות משאית להובלת דלק. השועה נמסרה למשפחתו
send whatsapp messsage send FB messsage
זירת התאונה (צילום ללא קרדיט, רץ ברשתות חברתיות / מפורסם במסגרת שימוש הוגן)

דובר צה''ל התיר לפרסם כי חייל צה"ל נהרג וקצין צה"ל נפצע באורח בינוני היום, רביעי, כתוצאה מתאונה של כלי רכב צבאי, משאית להובלת דלק, בגזרת הר דב. ממידע ראשוני עולה, כי המשאית סטתה, מסיבה בלתי ברורה, מכביש בו מורד תלול - ואז התהפכה.

מחקירה ראשונית עולה כי המשאית,  שהובילה סולר, התהפכה לצדי הדרך כאשר סנעה על כביש צר, מעוקל ותלול, בו שדה ראייה מוגבל. בתאונה נלכד החייל במוביל הסולר, וצוותי כיבוי פעלו לחילוצו. צוותים רפואיים העניקו לו טיפול ראשוני בשטח, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. מהחקירה עולה כי החיילים לא היו במשימה מבצעית, אך בזמן חילוצם הופעל מיסוך עשן, מאחר ומקום התאונה חשוף לצד הלבנוני.
 
דובר צה"ל התיר לפרסם את שמו של חייל צה"ל, רב-טוראי סהר אלגזר ז"ל. חייל בגדוד "שחם" בחטיבת הנח"ל, בן 20 מהמושב רנן, שבנגב. רב-טוראי סהר אלגזר ז"ל הועלה לדרגת סמל לאחר מותו.
 הודעה נמסרה למשפחתו. צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה.
 
בנוסף, נפצע בתאונה קצין צה"ל בדרגת סגן-משנה, באורח בינוני. הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.  המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע.במועצת מרחבים אמרו הערב: ''תושבי מרחבים מרכינים ראש בצער עמוק על מותו של רב"ט סהר אלגזר, ממושב רנן. סהר, לוחם בגדוד ״שחם״ בחטיבת הנחל, נהרג היום בתאונה של כלי רכב צבאי בהר דב.   מרחבים כולה משתתפת באבלה הכבד של משפחת אלגזר ונלווה אותה כדי לסייע ככול הניתן. לאחר מותו הועלה סהר לדרגת סמל.  מחבקים את המשפחה בשעתה הקשה ונלווה אותה ככל שידרש. אנו מתפללים להחלמתו המהירה של קצין צה״ל שנפצע בתאונה''.