הפוגה מהכאב: עובדי ICL מגיעים לשמח ילדים חולים כרוניים עד הבית

מתנדבי העמותה לצד עובדי ICL המתנדבים הגיעו בשבועות האחרונים לבקר עשרות ילדים בערי הדרום ירוחם, דימונה, באר שבע, עומר, להבים ועוד. הם חילקו לכל ילד ערכה הכוללת מגוון עבודות יצירה ומשחקים
send whatsapp messsage send FB messsage
הפוגה מהכאב: עובדי ICL מגיעים לשמח ילדים חולים כרוניים עד הבית עובדי ICL משמחים את הילדים החולים- צילום: ICL

בשל המלחמה ישנם חולים כרוניים שנשארים זמן רב בבית, ביניהם גם ילדים רבים באזור הדרום. עמותת "שמחה לילד" בשיתוף חברת ICL מאמצת את אותם ילדים ודואגת לשמח אותם לאורך השנה במגוון יוזמות, בהן "עגלת החלומות" שמוצבת בבתי החולים, ארגון ימי הולדת ופעילויות בחגים. בימים אלו, בהם לא מתקיימת פעילות פרונטלית במוקדי העמותה בדרום ובבתי החולים, המתנדבים מגיעים לבתיהם של הילדים החולים עם ערכות הפוגה ייעודיות שיוצרו במיוחד לזמן המלחמה.

מתנדבי העמותה לצד עובדי ICL המתנדבים הגיעו בשבועות האחרונים לבקר עשרות ילדים בערי הדרום ירוחם, דימונה, באר שבע, עומר, להבים ועוד. הם חילקו לכל ילד ערכה הכוללת מגוון עבודות יצירה ומשחקים, פעילות סריגה, פסיפס, משחק קופסא וערכה להכנת פרלינים משוקולד.

"זו תקופה מורכבת לכולנו, על אחת כמה וכמה לילדים החולים אשר פונו מבתי החולים ושגרת יומם המצומצמת ממילא בעמותה נפגעה. היה לנו חשוב להמשיך ולשמור על קשר רציף עם הילדים ולהעניק להם תעסוקה מסוימת שתקל במעט ותסייע להעביר את הזמן", סיפרה שרון שוחט, מנהלת התפעול של מטה מנהל ICL ישראל ומובילת ההתנדבות, "המתנדבים הקבועים שכבר יצרו חיבור משמעותי עם הילדים הגיעו לשמח ולעודד, לתת להם חיבוק חם ומעידים כי יצאו בעצמם מהמפגש עם סיפוק גדול".