התנועה המגונה של פרימור לעבר אוהדי מכבי ת''א - עלתה לו 5,000 ש'

אוהדי מכבי תל אביב ירקו וקיללו את עובדי הפועל באר שבע, מנכ''ל הפועל ב''ש עשה לעברם תנועה מגונה ומנהלת הליגה קנסה אותו. רזי, אוהד הפועל מקיבוץ להב, כועס על ההחלטה...
send whatsapp messsage send FB messsage
עו"ד גיא פרימור מנכ"ל הפועל "מחסני השוק" באר שבע (צילום: הפועל באר שבע)

קנס של 5,000 הוטל על ידי מנהלת הליגות על המנכ''ל הטכני של הפועל באר שבע, גיא פרימור, אחרי שזה עשה אצבע משולשת לעבר אוהדי מכבי תל אביב שירקו, קיללו וריימו על הצוות הטכני של הפועל באר שבע. פרימור לא יכול היה לשלוט על כעסו ועשה לעברם תנועה מגונה. 

התקרית ארעה אחרי ערב לא קל: הפועל באר שבע הפסידה בבלומפילד למכבי תל אביב 1:0. עם שריקת הסיום, אליניב ברדה ניגש לשחקנים, על מנת להרגיע אותם ולמנוע תקרית על המגרש. כמה דקות לפני כן, לקראת סיום המשחק, אוהדי מכבי תל אביב התחילו לקלל ולאיים על צוות הטכני של באר שבע, ואז קרתה התקרית המצערת, הלא אופיינית לרוחה של הפועל באר שבע ואנשיה.

"ברור לי שמוטב שהדבר הזה לא היה קורה. זה לא מתאים לי ולא מאפיין אותי. כאב לי מאוד לראות עובדים שלי חווים יריקות, קללות ואף איום פיזי ממשי כשאוהדי מכבי תל אביב פרצו לאזור הטכני שלנו. באווירה טעונה, מאיימת ואלימה זו, הגבתי בעידנא דריתחא בצורה שאינה ראויה", כתב פרימור בהודעה.

קנס כספי - בגלל תנועת יד

תובע ההתאחדות לכדורגל עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד לדין את פרימור על פי צילום. זאת ועוד: מנהלת הליגות החליטה שמנכ"ל באר שבע ייקנס ב-5,000 ש"ח.

יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, שיגר מכתב לפרימור בו ציין: "במהלך המשחק אמש פנית אל קהל אוהדי מועדון הכדורגל מכבי תל אביב בתנועה מגונה; התנהלותך הובילה להתלהטות הרוחות, ואף נקלטה במצלמות הטלוויזיה וזכתה לסיקור נרחב בכלי התקשורת. התנהלות זו אינה ראויה בלשון המעטה, לאיש צוות, תהיינה הנסיבות אשר תהיינה, ולא כל שכן למנכ"ל מועדון כדורגל מוביל".

"מעבר להתלהטות היצרים אשר התנהלות זו גורמת, הרי שיש בה חוסר כבוד בוטה כלפי אוהדי הכדורגל והיא מובילה לפגיעה בתדמית הכדורגל הישראלי. נוכח נטילת האחריות מצדך, התנצלותך המהירה בכלי התקשורת, והעובדה שזו תקרית ראשונה מעין זו עבורך, החלטתי להפחית למועדון הכדורגל הפועל באר שבע סך של 5,000 ₪ מהתמריץ בגין קידום תדמית הליגה. אני בטוח שהלקחים ילמדו וכי אירועים אלו לא ישנו".

האוהדים של באר שבע כועסים: ''אוהדי מכבי קיללו ואיימו על הצוות הטכני''

האירוע, כמובן, התקבל בכעס על ידי אוהדי הפועל באר שבע, הטוענים כי נעשה פה עוול לפרימור בפרט ולקבוצה בכלל. ''האנשים שלנו (של הפועל באר שבע) ספגו קללות מאוהדי מכבי תל אביב'', אומר רזי, אוהד הפועל שנכח במשחק. ''גיא פרימור עשה תנועה, אז מה? הוא לא קילל, לא תקף ולא איים. זה לא הסגנון של הקבוצה ואתה יודע מה, גם שלנו של האוהדים. אנחנו מגיעים כל המשפחה למשחק מקיבוץ להב. הפועל זאת קבוצה משפחתית, טרנר הוא מגרש שמשפחות באות לראות בו כדורגל באווירה הכי טובה. לא הוגן וגם הבן התנצל. שאוהדי מכבי יתנצלו''.​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK