טלטלה בהפועל באר שבע: מאור מליקסון בהחלטה דרמטית

עוזר המאמן, מעמודי התווך של הקבוצה, פרש באופן מפתיע מקורס יוקרתי בו השתתף ועשוי לסיים את דרכו בהפועל באר שבע. מה גרם לצעד המצער?
send whatsapp messsage send FB messsage
מאור מליקסון (צילום: Botend / CC BY SA 4.0)

טלטלה בקבוצת הפועל באר שבע: עוזר המאמן מאור מליקסון,  צפוי לפרוש מהמועדון בימים הקרובים. מליקסון עצמו ביקש לפרוש,  לטענתו "מסיבות אישיות". ההערכה היא כי הוא יפנה לקריירה תקשורתית, בעקבות הצלחת ספרו.

הצעד המצער של מליקסון מגיע אחרי שהחליט לעזוב באופן מפתיע  קורס יוקרתי בו השתתף אחרי מפגש אחד בלבד. למקורביו אמר כי הדבר הוא מ''סיבות אישיות''. 

השנה הופיע הספר ‘’דרדלה לחיבורים'', שהפך לסיפור הצלחה. בספר מתאר מליקסון את קורות חייו כילד ביבנה ועד להפיכתו לאחד מבכירי השחקנים בישראל, שזכה בתארים, שיחק באירופה, לבש את מדי נבחרת ישראל, וגרם לחברת אופנה שבחרה בו כפרזנטור לפשוט רגל.

עבור אליניב ברדה מדובר במכה קשה: מליקסון הוא אחד האנשים הקרובים אליו במועדון. ברדה מתמודד לאחרונה עם לחצים רבים, אחרי שורת משחקים לא מוצלחים בהם ההפסד מול לבקסי סופיה, שהובילה להדחה ביום חמישי האחרון מהקומפרנס ליג.

דרכם המשותפת של ברדה ומליקסון ארוכה,  כשחקנים בולטים בשלוש האליפויות בהם זכתה הפועל בעשור הקודם וכן נחשבים לדמויות אהודות בעיני האוהדים. שניהם פרשו ממשחק פעיל בשל סיבות בריאותיות (ברדה  בשל אירוע קרדיולוגי בזמן אימון ומליקסון בעקבות סיבוכי ניתוח).

במהלך 2021 ברדה שימש כמנהל מקצועי של המועדון ומליקסון ניהל מקצועית את מחלקת הנוער. כאשר ברדה נקרא למלא את משרת המאמן הראשי בקבוצה, מליקסון סיים את תפקידו בנוער ועבר לשמש כעוזרו. כעת ברדה כבר החל במגעים למציאת עוזר מאמן חדש.