איך לבחור מתנות ממותגות לעובדים

send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט: חברת ניקלס בעמ

תחילה, נסו לשאול את עצמכם מהו המשאב היקר ביותר בעסק שלכם?

במידה ועניתם עובדים אתם ללא ספק צודקים שכן, אף עסק לא מחזיק באפשרות להיות רווחי ללא צוות עובדים מקצועי שיבצע את העבודה בצורה הנכונה.
אי לכך, חשוב להשקיע בצוות העבודה במטרה לוודא כי הם אכן שבעי רצון ושמחים מסביבת העבודה שלכם.
זאת בעוד כי מחקרים בנושא מעלים כי שביעות רצון מהווה מדד המתלווה אל השפעה רבה וכן גם ישירה על רמת התפקוד התקין של העובדים.
לכן, מיותר לציין מדוע בחלוף השנים האחרונות, לצד הכשרות והדרכות לעובדים, בוחרים מגוון רחב של בעלי עסקים במתנות ממותגות לעובדים, מתנות הניתנות בחגים, או לחילופין באירועים מיוחדים כמו מתנות ליום הולדת, מתנות לעובד חדש וכיוצא בכך.

על כן, כאשר אנו מדברים על רכישת מתנות ממותגות לעובדים, עליכם לזכור כי הערך הכספי של המתנות הוא לא העיקר, אלא תשומת הלב והתאמת המתנה לצרכים האישיים של כל אחד ואחד מהעובדים המרכיבים את הצוות שלכם. זאת בעוד כי חשוב לוודא כי אתם בוחרים בקפידה בהתאם לצרכיו האישיים של העובדים, כאשר ההמלצה המרכזית תהיה לבצע שילוב של מספר מתנות שונות או לחילופין להעניק לעובדים את האפשרות לבחור מתוך מספר אפשרויות שונות, כפי שניתן לבצע באמצעות אתרי בחירת מתנות לעובדים וכדומה.


עקרונות מפתח בבחירת מתנות ממותגות לעובדים


על מנת לבצע את הבחירה המדויקת ביותר, בין אם מדובר על מתנות לעובד חדש ובין אם מדובר על מתנות לקראת החג הקרוב, הרי שעליכם לקחת בחשבון מספר עקרונות חשובים במיוחד:


• איכות המוצרים - השוק המודרני של היום מציע בתוכו מגוון רחב של מתנות שונות לעובדים, מה שעשוי לא פעם להפוך את הבחירה למבלבלת במיוחד. זאת בעוד כי אחד העקרונות החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים אחר מתנות ממותגות לעובדים יהיה רמת האיכות של המתנה. עליכם לוודא כי אתם בוחרים במתנה איכותית, מתנה כזו שתלווה את העובדים שלכם לפרק זמן מספיק ותעניק לו את המענה המתאים עבור צרכיו האישיים.


• ערך מוסף - עקרון נוסף וחשוב לא פחות יהיה הערך המוסף המתלווה אל בחירת המתנה שלכם. כמו כן, מדובר על עקרון שמחייב אבחון מעמיק של העובדים, אבחון שיעניק לכם את האפשרות להבין לעומק את הצרכים האישיים של כל עובד וכך למעשה, לגבש בחירה מדויקת יותר שתשמש את העובדים שלכם בצורה ההולמת ביותר.


• בחרו במתנה שימושית - אחד העקרונות החשובים ביותר יהיה לבצע בחירה שאכן תשמש את העובדים שלכם שכן, עליכם לזכור כי ישנם לא מעט מתנות שמוצאות את עצמן מהר מאוד כקישוט נוי בחלל הבית, כזה ששוכחים ממנו מהר מאוד ולכן, וודאו כי אתם אכן מודעים לצורך הקיים בקרב העובדים שלכם וכך למעשה, תוכלו לבחור במתנה שימושית.


• התייחסו לתקציב האישי שלכם - בדומה לכל רכישה כזו או אחרת, חשוב לא פחות כי אתם לוקחים בחשבון את סוגיית העלויות וכן את התקציב האישי העומד לרשותכם. זאת בעוד כי ההמלצה המרכזית תהיה להקצות תקציב אישי טרם הגעתכם אל מעמד הרכישה שכן, כך למעשה תוכלו לוודא כי אינכם חורגים מהתקציב שעומד לזכות הרכישה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אין לוותר על איכות המוצרים למרות עניין העלויות שכן, הענקת מתנות זולות או לחילופין מתנות כאלה שניחנות בעובדה כי לא הושקעה בהם מחשבה עשויות לעורר זלזול בקרב העובדים שלכם.


כתבות נוספות למקרה שפספסת...