איך בוחרים עורך דין לייצוג מול משרד הביטחון?

send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט תמונה: freepik

תביעות נגד משרד הביטחון מאפשרות לאלו שחוו פציעה גופנית או נפשית במהלך שירותם לקבל פיצויים כספיים. התנהלות נכונה מול משרד הביטחון במהלך תביעות כאלו מעלה את הסיכוי לזכות בתיק ולקבל את אחוזי הנכות המגיעים לכם. כדי להגיע לתוצאות האלו, חשוב לשכור שירות של עורך דין משרד הביטחון מקצועי, והטיפים הבאים יעזרו לכם בבחירה.

בחרו משרד שמתמחה  בתביעות נגד משרד הביטחון

ישנם משרדים שעוסקים במספר תחומים, וביניהם תביעות נגד משרד הביטחון. כאשר זה המצב, אין התמחות בתיקים של נכי צה"ל, מה שעלול להפחית את הסיכוי לזכות בתביעות מהסוג הזה. לעומת זאת, משרד שמתמחה בתביעות נגד משרד הביטחון מכיר את כל מה שנדרש בתביעות האלו: את המומחים המעורבים בתביעות, את השאלות בוועדה הרפואית, את מהלך העניינים, ואת כל מה שמתרחש מאחורי הקלעים, מה שמאפשר לתובעים לקבל את הייצוג המקצועי ביותר.

העדיפו משרד עם ניסיון בתביעות מול משרד הביטחון

התנהלות מול אגף השיקום של משרד הביטחון עלולה להיות סבוכה. לכן, חשוב שלעורך הדין שייצג אתכם יהיה ניסיון בתחום; כמו בתחומים משפטיים אחרים, ניסיון מאפשר לצפות גם את הלא צפוי, ולספק לתובעים את הייצוג הטוב ביותר.

בדקו את המשרד באתר

כדי לוודא שאתם מעסיקים את שירותיו של עורך דין שמתמחה בתביעות נגד משרד הביטחון, מומלץ לבצע בדיקה באתר שהוא מפעיל. בדקו האם עורך הדין אכן מתמחה בתחום הזה, האם הוא מספק מידע מקצועי על התחום, האם יש עליו המלצות באתר, ופרטים נוספים שיעזרו לכם לגלות מי עומד מולכם.

בחנו את גודל המשרד

במדינת ישראל ישנם משרדי עורכי דין קטנים, בינוניים וגדולים. לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו; בכל הנוגע לתביעות נגד משרד הביטחון, מומלץ לבחור משרד קטן או בינוני, לכל היותר. מדוע? מפני שמשרדים גדולים, למרות שהם מצליחים, מצוותים פעמים רבות בין עורכי דין זוטרים ובעלי ניסיון מועט ובין תובעים. בתחום מורכב כמו התנהלות מול משרד הביטחון ומשרד השיקום חשוב שיהיה לצידכם עורך דין בעל ניסיון. בתחום הזה יש פרטים קטנים רבים שצריך להכיר מקרוב, וללא ניסיון, אין את המידע החיוני הזה, שיכול להטות את כף המאזניים לכאן או לכאן.

שאלו על תנאי חוזה התשלום לפני שתתחייבו

עורכי דין בכל תחום שהוא מקבלים שכר על עבודתם, אך מבנה השכר שלהם שונה מהרגיל. כדי לוודא שלא תשלמו מעבר למה שאתם יכולים להרשות לעצמכם, בקשו לקבל ייעוץ מקדים, וכן הערכת מחיר מדויקת ככל שניתן. שאלו על שכר הטרחה של עורך הדין, האם יש לבצע תשלומים מראש, האם התשלומים תלויים בתוצאות התביעה, וגלו כיצד ייגבה מכם שכר טרחה. במקרים רבים עורכי דין מבצעים עבודה יסודית במיוחד שמתורגמת לשעות עבודה רבות, ושכר טרחה גבוה. לכן, מומלץ לקבל ייעוץ מקדים ולבדוק את מרכיבי התשלום לפני שתחתמו על חוזה מחייב. כמובן שכדאי שיהיה מרכיב של תגמול לפי גובה הפיצוי שיינתן וזאת בכדי לייצג מוטיבציה גובהה אצל עורך הדין להילחם על כל פיצוי.

לסיכום:

בחירה של  עורך דין משרד הביטחון   יכולה להשפיע במידה ניכרת על תוצאות התביעה שלכם. כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם, חשוב שתבחרו בעורך דין משרד ביטחון מקצועי, בעל ניסיון וכזה שיכול להעניק לכם תשומת לב אישית. הטיפים שציינו מעלה יעזרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה, וכן ליהנות משירות של עורך דין שלא רק ייצג אתכם, אלא ילווה אתכם ויתמוך בכם לאורך הדרך.

בשיתוף A WEB  קידום אתרים אורגני