חושבים לעבור לדלקן אוניברסלי? הנה כל מה שאתם חייבים לדעת

send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט תמונה Shutterstock

אם אתם בדרך לעבור לדלקן האוניברסלי, תדעו שאתם עושים את המעשה הנכון. המעבר לדלקן אוניברסלי מביא איתו מהפכה משמעותית מאוד בחיים שלנו מסיבה אחת פשוטה - זה מאפשר לנו להתנהל בצורה נוחה ויעילה.  רוצים לדעת בדיוק איך זה עובד? כל התשובות ממש כאן.


לא להאמין עד כמה זה קל ומשתלם

כל בעל רכב יודע עד כמה זה מסובך לתדלק בתחנה כזאת או אחרת עם דלקן רגיל, אבל הדלקן האוניברסלי משנה את התמונה וגורם לפעולת התדלוק להיות קלה ופשוטה. מי שמשתמש בדלקן האוניברסלי יכול לתדלק באיזו תחנה שרק ירצה, מבלי לשלם במקום ואפילו לקבל הנחה.

מאיפה הכל התחיל?

מי שהמציאו את הדלקן ב-1983 היו העובדים של חברת תדיראן שהיו מקבלים תלושים לתדלוק והתקשו מאוד בכל הפרוצדורה. הדלקן הוא בעצם רכיב אלקטרוני שנצמד לפתח פיית הדלק של הרכב וקורא בצורה אוטומטית את כל הפרטים שלנו. בצורה הזאת אנחנו לא צריכים לשלם במקום ולא להתעסק עם הכסף. בנוסף, חשבונית מרוכזת עם כל הוצאות התדלוק נשלחת בכל סוף חודש, מה שמאפשר שקיפות מלאה ומעקב שלם על צריכת הדלק.

למה הכוונה ברפורמת הדלקן האוניברסלי?

הכוונה לרפורמה שנוצרה על ידי משרד האנרגיה. ב-1 לינואר בשנת 2018 קבע משרד האנרגיה שכל נהג יוכל לתדלק בכל תחנה שרק ירצה. הרפורמה הזו החזירה את התחרות לשוק ובכך עזרה לכל חברות התחנות ללא יוצא מהכלל. אבל זה לא הכל, העזרה המשמעותית ביותר הייתה עבור הנהגים, הרפורמה אפשרה לנהגים לקבל חופש גאוגרפי, הנהג לא תלוי יותר בחברה אחת ויכול להחליט בעצמו, לפי השיקולים שלו וההעדפות האישיות שלו, באיזו תחנת דלק הוא ירצה לתדלק באותו רגע נתון, מה שהופך את השימוש בדלקן ליעיל ומשמעותי בהרבה.

מי יכול להשתמש בדלקן האוניברסלי?

הדלקן האוניברסלי מתאים לכל אחד וכל אחד יכול להשתמש בו. גם בעלי עסקים וחברות מסחריות וגם אנשים פרטיים.

מהם היתרונות הכי בולטים של הדלקן האוניברסלי?

  1. נוחות וקלילות – כל מה שתצטרכו לעשות הוא להגיע לאיזו תחנת דלק שתרצו ולתדלק. ההתקן האוניברסלי כבר יזהה את הרכב שלכם ולכן לא תצטרכו להתעסק בשום דבר אחר. אחריי התדלוק תוכלו להמשיך בדרככם מבלי עיכובים לא צפויים.
  2. חיסכון בזמן – פעולת התשלום שנחסכת מאיתנו לאחר התדלוק חוסכת לנו המון זמן מיותר. אין צורך להתעסק עם כרטיס האשראי או עם הקוד הסודי ובטח שאין צורך להתעסק עם מזומן.
  3. סדר וארגון – בסוף כל חודש תקבלו דו"ח מפורט של הוצאות התדלוק בצורה מסודרת, מה שיקל עליכם מאוד. תקבלו את כל המידע הנחוץ כמו מיקום, עלויות וזמנים.

התקדמו גם אתם אל עבר העתיד

דלקנים ישנים שייכים לעולם הישן. אם עדיין לא הצטרפתם למהפכה, עכשיו זה בדיוק הזמן. ב-Pumpi מציעים דלקן אוניברסלי שיחסוך לכם זמן וכסף.

אתם עוד כאן?

כתבות נוספות למקרה שפספסת...