מה חשוב לשאול כאשר רוכשים אוכל לכלבים?

send whatsapp messsage send FB messsage
תמונה:freepik

הבעיה העיקרית ברכישת אוכל לכלבים היא שיש המון אופציות על המדף. אם אתם נכנסים לחנות חיות תוכלו למצוא כמות לא נגמרת של אופציות שלכל אחת יתרונות משלה. יש כמה שאלות שחובה עליכם לשאול כאשר אתם רוכשים אוכל חדש לכלב. החלפה של אוכל בין אם מסיבה רפואית או מכל סיבה אחרת חייב להיעשות תוך שיקול דעת. כמובן שבו בזמן תמיד טוב לקבל עוד עצה מקצועית של איש מקצוע שתסמכו עליו. בו בזמן נזכיר כי הבחירה שאתם עושים צריכה להיות בחירה תוך הסתכלות לטווח הרחוק.

מה הגיל של הכלב שלכם?

השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול נוגעת לגילו של הכלב שלכם. הרי בכל גיל ישנה המלצה אחרת שקשורה לאוכל שאותו הכלב אוכל. כלבים גורים אמורים לאכול אוכל שונה בהשוואה לכלבים בוגרים או לכלבים מבוגרים. התאמת האוכל לגילו של הכלב קריטית כדי שהוא יקבל את הערכים הדרושים עבורו. אנימל שופ חנות חיות מציעה מגוון רחב של אופציות בהתאמה אישית לכל גילאי הכלבים. כך תהיו בטוחים כי הכלב שלכם יקבל בדיוק את האוכל שהוא זקוק לו.

מהו התקציב שעומד לרשותכם?

כל כמה שבועות יהיה עליכם לרכוש אוכל חדש לכלבכם בגלל שהאוכל הקודם נגמר. בשונה מרכישות אחרות מדובר כאן על רכישה שאמורה להתחדש מסביב לשעון באופן קבוע. מה אתם עושים אם לא תוכלו לרכוש את האוכל שבחרתם? יהיה עליכם לחפש אחר אלטרנטיבות אחרות. מראש תוכלו למנוע מצב שבו סיטואציה כזאת תקרה על ידי הקצבת סכום מקסימלי לרכישת האוכל. אנימל שופ חנות חיות מציעה אופציות רבות במחירים משתלמים לכל כיס.

כמה הכלב שלכם אוכל כל יום?

השאלה הזאת חשובה כדי שתדעו לבחור את הגודל המתאים של שק המזון שאותו תרכשו. חלק מהאפשרויות מגיעות בשק מזון גדול, אחרות מגיעות בשק מזון קטן. אם הכלב שלכם אוכל מעט בכל יום יהיה עליכם לרכוש עבורו שק מזון קטן שיאפשר שמירה על הטריות. אם הכלב אוכל כמות גדולה של אוכל תהיו מחויבים לרכוש עבורו שק מזון גדול. ההבנה כמה הכלב אוכל בכל יום תאפשר לכם לרכוש את שק המזון האידיאלי בשבילו.​​​​​​​

האם הכלב סובל מבעיות בריאותיות שונות?

לכלב שלכם יכולות להיות בעיות בריאותיות שונות שחובה לשים עליהן את האצבע. הרי כל בעיה בריאותית עשויה להגביל אתכם מבחינת היצע האפשרויות שניצב לפניכם. אוכל לכלבים צריך להיות כזה שמתאים למצבו הבריאותי של הכלב כמו כפפה ליד. אם האוכל לא יותאם למצבו הבריאותי של הכלב הוא עשוי להחמיר את המצב. לכן תבחנו היטב את המצב הבריאותי של הכלב לפני שתחליפו לו את האוכל. תוכלו להתייעץ עם הווטרינר שינחה אתכם איזה אופציה תהיה הכי נכונה והכי מתאימה בשבילו.

כתבות נוספות למקרה שפספסת...
יום שלישי | 01 נובמבר 2022
יום שני | 31 אוקטובר 2022
יום ראשון | 30 אוקטובר 2022